DualSense bazen titremiyor

Nera

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta Teknosa'dan DualSense aldım PC de kullanmak icin elime dun gecti yavas yavas kurulumunu vs yapmaya başladım. İnternetten gamepad testera girdim ve bu şekilde analoglarda titreme, drifting olduğunu gördüm, başımdan aşağı kaynar sular dokuldu. Bazen titriyor bazen titremiyor. Bu normal midir daha ilk defa kullanıyorum. Olması normal bir şey mi olmaması gereken bir şey mi gondermeli miyim Teknosa'ya, ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Drift olduğu görünen videolar: mp4: WhatsApp Video 2023-07-13 at 16.21.45 (1).mp4 and 1 other file

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony garantiliyse değişim yapabilirler, ithalatçı garantili aldıysan Teknosa'dan iade edebilirsin.

Ya bazen oluyor bazen olmuyor olduğu zaman da çok küçük oynamalar oynanışa etki edecek derecede degil benim merak ettigim bu her kolda olur mu yoksa ürün bariz hatalı mı değişim gerektirir mi?

Ya bazen oluyor bazen olmuyor olduğu zaman da çok küçük oynamalar oynanışa etki edecek derecede degil benim merak ettigim bu her kolda olur mu yoksa ürün bariz hatalı mı değişim gerektirir mi?
Titreşim için kablolu olarak DualSense destekli oyuna giriş yapıp dene, çalışması gerekiyor. Video'daki titreme kullandığım 1A versiyonda bazen oluyor, analogları 1-2 kere döndürdükten sonra sabit kalıyorlarlar fakat bahsettiğin Titreşim sorununu yaşamıyorum. Titreşimde sorun yoksa iade edilecek durum yok gibi, titreşimi destekli bir oyunda test etmeni öneririm.

Son düzenleme:
Titreşim için kablolu olarak DualSense destekli oyuna giriş yapıp dene, çalışması gerekiyor. Video'daki titreme kullandığım 1A versiyonda bazen oluyor, analogları 1-2 kere döndürdükten sonra sabit kalıyorlarlar fakat bahsettiğin titreşim sorununu yaşamıyorum. Titreşimde sorun yoksa iade edilecek durum yok gibi, titreşimi destekli bir oyunda test etmeni öneririm.

Ya konuda titreşimle ilgili bir şey yok aslında moderatör yanlış şekilde duzeltmiş sadece o bahsettigim drift sorunu yaşadım yani seninki gibi arada titreme oluyor analogu çevirince falan duruyor. Bu acidan sıkıntı yoksa baska sorunu yok kolun. Benimki de 1A bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı