DualSense titremiyor

ShitShotTR

Hectopat
Öncelikle selam. DualSense aldım PC'ye, DSX'ten de ayarladım. En başlarda çalışıyordu sonra çalışmamaya başladı titreşim özelliği. Motoru bozuk değil çünkü sese göre titreme açınca çalışıyor. Bahsettiğim şey mesela kılıç vurduğumuz zamanki titreşim. Oyunlarda da açık. Yardımcı olabilir misiniz?

Direk Steam'den aktif et bende de DualSense var güzelce çalışıyor eğer olmazsa kablo ile bağla öyle adaptive triggerside kullanırsın.

Direk Steam'den aktif et bende de DualSense var güzelce çalışıyor eğer olmazsa kablo ile bağla öyle adaptive triggerside kullanırsın.
Bir ara yapmıştım ama sonra bozuldu sanırım. Onu nasıl yapabilirim?

Dostum bağladım artık çalışıyor ama adaptive trigger Witcher 3 te çalışmıyor. Acaba onu nasıl çözebilirim, ayarlarda açık?

Dostum bağladım artık çalışıyor ama adaptive trigger Witcher 3 te çalışmıyor. Acaba onu nasıl çözebilirim, ayarlarda açık?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde buldum, cevapladığın için de teşekkürler ayrıca. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde buldum, cevapladığın için de teşekkürler ayrıca. İyi günler dilerim.
istersen çözüm olarak işaretle ya birde steam arayüzü değiştikten sonra o kısma tekrar nasıl giriiyor?

Geri
Yukarı