Dualsense Bluetooth'a bağlanmıyor

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dualsense ile oyun oynayacağım zaman bluetootha her zaman bağlanmıyor, illa ki silip tekrar bağlantı kurmam gerekiyor. Kablolu bağlantıda ise bazı oyunlarda tuşların yeri karışıyor ve FİFA gibi oyunlarda ikişerli ilerliyor sağa sola tıkladığım zaman. Bu double click kronikmiş çoğu kolda galiba. Tavsiyeniz nedir?

Aynı olay bende DualShock v2'de oluyor W11 kullanıyorum fakat Bluetooth'u açınca otomatik bağlanmıyor eşleştirildi yazıyor silip geri ekliyorum cihazı her seferinde yok mudur bunun bir çözümü?

ne yaptıysam olmadı böyle bir saçmalık olamaz, ikinci defa asla bağlanmıyor, ayıgıtı unut diyip tekrar bağlamak gerekiyor ki bu da çok saçma
Ben şöyle yapıyorum: Cihazı bluetooth ile bağladım bir kere, cihazı kullandım ve kapatacağım zaman bilgisayarın bluetooth sekmesinden bluetooth'u kapatıp tekrar açıyorum. Tekrar kullanacağım zaman PS logosuna ve sağ üstteki sekme butonuydu sanırım ona basılı tutup açtığımda otomatik bağlanıyor. Her kapatacağım zaman bunu yapıyorum.

Merhaba başlık açılalı yıllar olmuş fakat net bir çözüm yazılmamış bugün aynı şey benim de başıma geldi Bluetooth ile bağlanmaya çalıştığımda bağlandı deyip bir anda kol kapanıyor ve Bluetooth ekranında aygıtı kaldırıyor çözümü ise şu şekilde buldum DualSense'nin arkasında ufak bir delik var reset tuşu DualSense'yi açtıktan sonra bağlanmadan iğne yardımı ile o reset tuşuna 3-5 saniye basılı tutun daha sonra tekrar bağlayın ve problem çözülmüş en azından bende işe yaradı iyi oyunlar :)

Merhaba başlık açılalı yıllar olmuş fakat net bir çözüm yazılmamış bugün aynı şey benim de başıma geldi Bluetooth ile bağlanmaya çalıştığımda bağlandı deyip bir anda kol kapanıyor ve Bluetooth ekranında aygıtı kaldırıyor çözümü ise şu şekilde buldum DualSense'nin arkasında ufak bir delik var reset tuşu DualSense'yi açtıktan sonra bağlanmadan iğne yardımı ile o reset tuşuna 3-5 saniye basılı tutun daha sonra tekrar bağlayın ve problem çözülmüş en azından bende işe yaradı iyi oyunlar :)
Vaay bu konuyu hatirladım dualshocku sattım geçenlerde (((:)

Sen nasıl bir kralsın dost, eyvallah sorunumu çözdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı