DualSense CFI 1na modeli nedir?

Mota

Hectopat
Daha fazla  
DualSense almak istiyorum bilgisayar için fakat dandik ürün almak istemiyorum, Arap ülkelerinden gelmesini de istemiyorum diye biraz daha pahalı ürün aldım. Satıcıya yeni model mi eski model mi diye sordu herhalde kutuyu açamadığından cevap veremedi ama "CFI 1na modeli" olduğunu söyledi. Fakat internette arattığımda bununla ilgili bir şey bulamadım. Ben t1a modelimi diye sormuştum beklediğim cevap onu bilemediğini söyleyip CFI-zct1W modeli demesiydi fakat bunu dedi. Ne yapmam lazım? Eski modellerde mi acaba bu kod geçerlimi yoksa başka bir şey mi bilgim yok çok fazla yardımcı olursanız sevinirim. 2500 civarında kaliteli ürün arıyorum fakat garanti bulamadım aldığım yer burası: ALDIĞIM YER

Ürünü almışsınız anlaşılan, aynı satıcıdan bu sabah aldım, yarın gelince eski sürüm mü yeni sürüm mü olduğunu söylerim, eski sürüm olsa dahi 14 gün iade hakkımız var problem yaratacağını düşünmüyorum.

Ürünü almışsınız anlaşılan, aynı satıcıdan bu sabah aldım, yarın gelince eski sürüm mü yeni sürüm mü olduğunu söylerim, eski sürüm olsa dahi 14 gün iade hakkımız var problem yaratacağını düşünmüyorum.
Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı