DualSense mi, Xbox Series Gamepad mi?

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2'si de ithalatçı garantili. DualSense 575 TL, Xbox ise 690 TL.

Bilgisayarda oynamayı düşünüyorum ve evet, DualSense'in bütün özelliklerinden faydalanamayacağım ancak uğraşabilirim 3. parti uygulamalar ile DualSense'i bilgisayara bağlamayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Dualsense'i tam kapasitesiyle kullanamadıktan sonra hiçbir şeye yaramaz. Bence bütçeyi biraz daha sıkıp Xbox almak daha mantıklı. İnsan uğraşırım diyor ancak bir süre sonra o programlar çile oluyor. 2 dakika hemen gireyim diyorsunuz program hata veriyor falan. Xbox çok çok avantajlı bilgisayar kısmında.

Biliyorum Xbox çok daha iyi ancak aradaki fiyat farkı cidden çok fazla. 2.El pek düşünmüyorum çok güvenemiyorum çünkü. Eski kontrolcüm zaten çakma olduğu için alışığım 3.parti programlarla kullanmaya.

Türkiye garantili bir ürün almanızı öneririm.
PS5'i çıktığı gün aldım. Dualsense'de iki analog drift yapmaya başladı 5. ayda. Sol taraftaki analog resmen kullanılmaz durumda.
Xbox one kollarımda, 8bitdo, Logitechde vs bu sorunla karşılaşmamıştım yıllarca kullanmama rağmen.

Türkiye Garantili bir ürün almanızı öneririm.
PS5'i çıktığı gün aldım. DualSense'de iki analog drift yapmaya başladı 5. ayda. Sol taraftaki analog resmen kullanılmaz durumda.
Xbox One kollarımda, 8bitdo, Logitech'de vs bu sorunla karşılaşmamıştım yıllarca kullanmama rağmen.

Hocam aynen artık direkt parayı basıp hem Türkiye Garantili almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı