DualSense modifiye etmek garanti dışı bırakır mı?

Freezyf

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki video gibi bir DualSense'i açarak spreyle boyamak / açmayarak modifiye etmek ya da herhangi bir şekilde içini açmak onu garanti dışı bırakır mı? Bildiğim kadarıyla PS 5 açmak garanti dışı bırakmıyor ama DualSense hakkında pek bilgi bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki video gibi bir DualSense'i açarak spreyle boyamak / açmayarak modifiye etmek ya da herhangi bir şekilde içini açmak onu garanti dışı bırakır mı? Bildiğim kadarıyla PS 5 açmak garanti dışı bırakmıyor ama DualSense hakkında pek bilgi bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her cihazın içini açmak garantiyi bozar.

Her cihazın içini açmak garantiyi bozar.

Bu her cihaz için geçerli değil Sony PS 5'in kendi faceplateleri'ni satıyor yurt dışında yani bu garantiyi bozsa bunu belirtir ki bence satmazdı. Bu konsollar haliyle kirlendiği için belli sürede bir temizlemek gerekiyor ben konsolumu temizlemek için 2 yıl mı bekleyeceğim bu çok saçma olurdu. Konsolun garantisinin bozulduğunu işaret eden stickerler var hem içinde hem alt kısımda eğer onlar sökülürse konsol garanti dışı kalıyor benim bildiğim bu ama DualSense'te böyle bir şey olmadığı için şüpheye düştüm.

Geri
Yukarı