DualSense nereden alınır?

Hocam steam üzerinden cüzi bir mikata dtx kullanana arkadaşlar kolu baya sanki xbox kolu gibi aşırı iyi efektif şekilde kullanabilyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinize yarar 😀

Hocam Steam üzerinden cüzi bir mikata dtx kullanana arkadaşlar kolu bayağı sanki Xbox kolu gibi aşırı iyi efektif şekilde kullanabilyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinize yarar 😀

Hocam ben sadece FIFA oynayacağım, gerçi videoyu izlemedim ama FIFA'da o kadar önemli olacağını sanmıyorum. Bir de bende Bluetooth kulaklık var. Adaptör ile birlikte, kulaklığı ve kolu aynı anda PC'ye bağlayabiliyor muyum?

Hocam siparişime tekrar baktım da Eurasia garantili diyor ancak sanırım ithalatçı garantiymiş. Sorun olur mu acaba? Ona göre iptal edicem de.

Durumu güncelliyorum.

Siparişi iptal ettim çünkü Eurasia garantili diyor ama satıcıya sorulunca ithalatçı yazılmış.
Eurasia garantili bir dualsense önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam ben sadece FIFA oynayacağım, gerçi videoyu izlemedim ama FIFA'da o kadar önemli olacağını sanmıyorum. Bir de bende Bluetooth kulaklık var. Adaptör ile birlikte, kulaklığı ve kolu aynı anda PC'ye bağlayabiliyor muyum?

Hocam siparişime tekrar baktım da Eurasia garantili diyor ancak sanırım ithalatçı garantiymiş. Sorun olur mu acaba? Ona göre iptal edicem de.

Durumu güncelliyorum.

Siparişi iptal ettim çünkü Eurasia garantili diyor ama satıcıya sorulunca ithalatçı yazılmış.
Eurasia garantili bir dualsense önerebilir misiniz?
İthalatçı garantiyi çok bilmiyorum ama sorun olmaz sanırım, yinede ben size Eurasia garantili bulursam atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı