DualSense orijinal mi?

YedekŞahsiyet

Hectopat
Yer
İstanbul/Kağıthane/Okmeydanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bunu geçen Trendyol'dan almıştım. Aldığım yerde Avrupa garantisi var diyordu. Elime geçince garantisini sorgulamak için siteye girdim ama seri numarasını ve de IMEI numarasını bir türlü bulamadım. Ve DualSense'in arkasına baktıkça bu ürün acaba orijinal mi diye şüphe etmeye başladım. Yardımcı olabilir misiniz?

WhatsApp Image 2023-08-17 at 2.42.18 PM.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu geçen Trendyol'dan almıştım. Aldığım yerde Avrupa garantisi var diyordu. Elime geçince garantisini sorgulamak için siteye girdim ama seri numarasını ve de IMEI numarasını bir türlü bulamadım. Ve DualSense'in arkasına baktıkça bu ürün acaba orijinal mi diye şüphe etmeye başladım. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1906279
İmei numarası SİM içeren cihazlara özeldir. Yazı fontundan ben de kuşkulandım. Trendyol'dan aldığınız için ekstradan kuşkulandım. Çakma gibi duruyor şu anlık bana göre.

Eki Görüntüle 1906279

Link atar mısınız?

DualSense'in üstü kendine özgü bir kabartmalı yüzeye sahip değil mi? Bu düz gibi duruyor.

Hayır dikkatli bakarsan kabartmaları fark edebilirsin. Kamera kalitesi ve ortamdaki ışık pek iyi olmadığı için net çekememiş.

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki seri numarasını nasıl bulabilirim onu anlamadım? Çünkü garanti sorgulamasında seri numarası 7 rakamlı olmalı diyor. DualSense'de öyle bir şey bulamadım.

O garanti adresi bildiğiniz düz bozuk daha doğrusu konsollar için değil.

Geri
Yukarı