DualSense PC'de çalışır mı?

Zed34

Picopat
Daha fazla  
PC için DualSense almak istiyorum ama PS5'teki gibi çalışacak ise almayı düşünüyorum. Örnek verecek olursam tetik hissi çalışacak mı? Bir merakım daha var tüm oyunlarda çalışıyor mu? Çalışmıyor ise yolu yöntemi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm oyunlarda çalışmamakta, çalışan oyunlarda da kablo bağlantısı gerekmekte. Fakat DSX programı ile ayarlanabiliyor diye biliyorum. Kendim kullanıyorum ama adaptive trigger vs kullanmadığımdan hiç kurcalamadım.

Tüm oyunlarda çalışmamakta, çalışan oyunlarda da kablo bağlantısı gerekmekte. Fakat DSX programı ile ayarlanabiliyor diye biliyorum. Kendim kullanıyorum ama adaptive trigger vs kullanmadığımdan hiç kurcalamadım.

DualSense özellikleri kullanılmıyor ise herhangi bir şekilde Xbox seri 9 almak daha mantıklı vibrasyon hepsinde var sonuçta.

DualSense özellikleri kullanılmıyor ise herhangi bir şekilde Xbox seri 9 almak daha mantıklı vibrasyon hepsinde var sonuçta.
Yanii tercih meselesi. Ben dualsense tutuş hissiyatını daha çok seviyorum. Ama tam uyumluluk istiyorsanız xbox kontrolcüsü daha mantıklı.

8bitdo da var ona da bakabilirsiniz.

Çalışıyor mesela ben bilgisiyardaki bazı oyunları duelsense üzerinden oynuyorum hem kaliteli bir kol kablosuz bir şekilde bağlanılabiliniyor.

Çalışıyor mesela ben bilgisayardaki bazı oyunları duelsense üzerinden oynuyorum hem kaliteli bir kol kablosuz bir şekilde bağlanılabiliniyor.

Tüm özellikleri çalışıyor değil mi ayrıca bir program ile kurmak mı gerekli Xbox Game Pass görüyor mu en ucuz nereden alınır sıfır olarak. Birden çok soruyu tek seferde sordum kusura bakma.

Tüm özellikleri çalışıyor değil mi ayrıca bir program ile kurmak mı gerekli Xbox Game Pass görüyor mu en ucuz nereden alınır sıfır olarak. Birden çok soruyu tek seferde sordum kusura bakma.
Tüm özellikleri derken titreşim tekik vs. demek istiyorsan bazı PS'den PC'ye geçmiş oyunlar için oluyor.Xbox game pass'te çalışması lazım.Fiyat olarak oldukça yüksek en ucuzunun trendyol hepsiburada gibi sitelerden alırsın şimdi gidip medimartktan almaya çalışşan çok daha fazla para isterler

Tüm özellikleri derken titreşim tekik vs. demek istiyorsan bazı PS'den PC'ye geçmiş oyunlar için oluyor. Xbox Game Pass'te çalışması lazım. Fiyat olarak oldukça yüksek en ucuzunun Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden alırsın şimdi gidip medimartktan almaya çalışan çok daha fazla para isterler.

Sadece PS özel oyunlarda mı tetik titreşim oluyor diğer oyunlarda tetik titreşim olmuyor mu CoD oynarken Battlefield oynarken tetik olmuyor mu fiyat takip edeceğim her gün her gün.

Yani Duelsense uyumlu PS özel oyunlarında tam çalışıyor herşey ama battefield'da çalışışır mı orasını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı