DualSense PC'de kullanılır mı?

Kol zamanında 0'I 550-600 TL'ye satılırdı maalesef dolar kuru uçtuğu için kol zamlandı, ben dolar 9 olduğunda almıştım ithalatçı garantili olanı 670 TL falandı o zamanlar ama ithalatçı garantili üründen hayır gelmeyeceği için 40-50 TL filan daha ekleyip Sony garantili aldım.
4156.pdf.jpg

Kol zamanında 0'ı 550-600 TL'ye satılırdı maalesef dolar kuru uçtuğu için kol zamlandı, ben dolar 9 olduğunda almıştım ithalatçı garantili olanı 670 TL falandı o zamanlar ama ithalatçı garantili üründen hayır gelmeyeceği için 40-50 TL filan daha ekleyip Sony garantili aldım.Eki Görüntüle 1309157

Vatandan aldığım için garantisine hiç bakmadım Sony garantilidir herhalde.
Daha ucuza Eurasia garantili 2. el öneririm 900TL cidden çok fazla.

2.el baktım ama 750 TL civarında satıyorlar.

DS4'ten daha rahat hocam, merak etmeyin daha ergonomik. Ben kullanıyorum hiç elimi haşır neşir etmedi o kadar rahat ki (Haberiniz olsun hocam DualSense'i kablo ile bağladığınızda Rocket League'de otomatik tanıyor ve üçgen kare simgeleri çıkıyor )
2019'da sırf RL için ds4 almıştım. 3k saatin ardından sol analog sapıtmaya başladı. Şuanda kol arayışındayım. Ya yeniden ds4 alacağım veya dualsense rl'de sorun yaşatmıyorsa dualsense almaya karar vereceğim. Hala rocket league oynuyorsanız son durum olarak hangisi daha iyidir? Bir de ben kablosuz ds4windows kullanmadan sorunsuz oynayabiliyorum. Dualsense'de kablo şart mı?

2019'da sırf RL için ds4 almıştım. 3k saatin ardından sol analog sapıtmaya başladı. Şuanda kol arayışındayım. Ya yeniden ds4 alacağım veya dualsense rl'de sorun yaşatmıyorsa dualsense almaya karar vereceğim. Hala rocket league oynuyorsanız son durum olarak hangisi daha iyidir? Bir de ben kablosuz ds4windows kullanmadan sorunsuz oynayabiliyorum. Dualsense'de kablo şart mı?
kablo şart değil ben dualsensex yazılımı ile kullanıyorum.Dual Sense ile Rocket League oynadım bir sıkıntı yaratmıyor.

2019'da sırf RL için DS4 almıştım. 3K saatin ardından sol analog sapıtmaya başladı. Şu anda kol arayışındayım. Ya yeniden DS4 alacağım veya DualSense Rl'de sorun yaşatmıyorsa DualSense almaya karar vereceğim. Hala Rocket League oynuyorsanız son durum olarak hangisi daha iyidir? Bir de ben kablosuz DS4Windows kullanmadan sorunsuz oynayabiliyorum. DualSense'de kablo şart mı?

DualSense X programını indiriyorsun Xbox 360 olan yeri DualShock 4 olarak ayarladığında oyunda ki simgelerin PS'e dönüşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı