DualSense PC'de kullanılır mı?

Daha fazla  
Merhaba.

Şu şekil Amazon.com.tr PS5 kontrolcüsünü PC'de kullanmak mantıklı mı?

Xbox kontrolcüsü sipariş vermiştim fakat DualSense'de aynı yeri tutar mı, merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanırsın. Hatta Steam üzerinde bir uygulaması var. Ücretini verip onu alınca bütün özelliklerini kullanabiliyorsun. Sanırım ücretsizi de var ama seçenekler kısıtlı. Ama bence Xbox kontrolcüsü almak daha mantıklı. Hem ele daha güzel oturuyor hem de taktığın gibi çalışır başka uygulamalara gerek kalmaz.

Bu zamana kadar çok kontrolcü kullandım benim için DualSense en iyisidir. Hangi kontrolcü sizin için daha ergonomik ise onu alın. Ben DualSense'ciyim. PC'de çok rahat kullanılıyor.

Tamamdır teşekkürler. Xbox sipariş ettim zaten ama ileride bundan da alabilirim. Abim özellikle PS'ci. DualSense istiyor hep bilgisayarda da😄
Kullanabilirsin, Steamden DSX alırsan hatta kafan çok daha rahat olur. Kısaca kolu PC'ye Xbox kolu olarak tanıtıyor ve kolayca başın ağrımadan her oyunda tak diye kullanabiliyorsun.
Bu zamana kadar çok kontrolcü kullandım benim için DualSense en iyisidir. Hangi kontrolcü sizin için daha ergonomik ise onu alın. Ben DualSense'ciyim. PC'de çok rahat kullanılıyor.
Kullanırsın. Hatta Steam üzerinde bir uygulaması var. Ücretini verip onu alınca bütün özelliklerini kullanabiliyorsun. Sanırım ücretsizi de var ama seçenekler kısıtlı. Ama bence Xbox kontrolcüsü almak daha mantıklı. Hem ele daha güzel oturuyor hem de taktığın gibi çalışır başka uygulamalara gerek kalmaz.

Tamamdır teşekkürler. Xbox sipariş ettim zaten ama ileride bundan da alabilirim. Abim özellikle PS'ci. DualSense istiyor hep bilgisayarda da😄
Valla 4 tane gamepad var bende. Xbox, Xbox Elite 2, Dualsense, Dualsense Edge. Ama açık ara Elite 2 derim. Resmen aşığım kola. Ve bence en iyisi.

Evet ama siyah olanı. Bu çok kötü 😂

Bende ASUS'un yeni çıkardığı kolu almayı düşünüyorum. Elite 2 ASUS'tan sonra dünyanın en iyi koludur.
Elite 2'den geçmek için bir sebep göremedim. Rgb ya da oled ekran falan kesinlikle aradığım şeyler değil. Ayrıca Elite 2 daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahip. Dpad ve analog tuşlarını değiştirip kolun altındaki tuşları da istediğin gibi takıp çıkarabiliyorsun. Yani rgb aydınlatması ve ekranı var diye Elite 2 den daha iyi olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı