DualSense şarj süresi nedir?

DualSense kolumu USB 3.0 portuna takıyorum ortalama 6 saat gibi bir sürede şarj oluyor. Bence bu süre normal değil. Süre normal mi? Yoksa kol sıkıntılı mı? Sizin kolunuz ortalama kaç saatte şarj oluyor?
6 saat biraz yüksek ben 2 saatte ediyorum.

Bilgisayarda şarj ettiğim için olabilir mi? Şarj istasyonu mu almam lazım? Bilgisayarda USB 3.0 portu ile şarj etme imkanınız olursa benimle şarj süresini paylaşır mısınız?
Şarj istasyonu almanıza gerek yok, bende 2 kol olduğu için şarj istasyonu aldım. Sorun muhtemelen bilgisayardan şarj ettiğiniz için çünkü 6 saat gerçekten çok uzun bir süre. Bilgisayarın ön kısmında ki USB'lerden mi şarj ediyorsunuz anakart üzerindekilerden mi?

Şarj istasyonu almanıza gerek yok, bende 2 kol olduğu için şarj istasyonu aldım. Sorun muhtemelen bilgisayardan şarj ettiğiniz için çünkü 6 saat gerçekten çok uzun bir süre. Bilgisayarın ön kısmında ki USB'lerden mi şarj ediyorsunuz anakart üzerindekilerden mi?

İki tarafta da denedim. İki tarafta aynı.
Edit: 5V 1A adaptör ile şarj ettim. Şarj süresi normal seviyelere indi. Batarya konusunda sıkıntı yaşatır mı? Adaptör Apple adaptörü.

Son düzenleme:
İki tarafta da denedim. İki tarafta aynı.
Edit: 5V 1A adaptör ile şarj ettim. Şarj süresi normal seviyelere indi. Batarya konusunda sıkıntı yaşatır mı? Adaptör Apple adaptörü.
Sanmıyorum sıkıntı yaşayacağınızı. Bence bilgisayardan 6 saatte şarj etmek bataryaya zarar verir.

Geri
Yukarı