Gigabyte G24F-2 "no signal" hatası

mr.by

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Monitör tamamen kafasına göre bazen açılıyor, bazen no signal deyip görüntü vermiyor. Hiçbir mantıklı sebebini bulamadım. Kablolar sağlam, girişlerde sıkıntı yok. Bilgisayar açarken çoğu zaman aynı şey oluyor artık can sıkıcı olmaya başladı. Açıyorum bilgisayarı bazen tek seferde görüntü verirken bazen no signal diyor. Tekrar tekrar yeniden başlatınca açılıyor. Açıldıktan sonra kapanma gibi bir durum yok. Sadece açılırken sıkıntı yaşıyorum. Nedeni ne olabilir? Monitör G24F-2

Çözüm bulabildiniz mi aynı sorun bende de var AMD Radeon aşağıdaki hatayı verip duruyor.

1710079585601.png

Çözüm bulabildiniz mi aynı sorun bende de var AMD Radeon aşağıdaki hatayı verip duruyor.

Eki Görüntüle 2137678

Eki Görüntüle 2137678
Bana gelen hata sizdeki gibi değildi. Direkt monitöre HDMI No Signal yazısı geliyor ve görüntü gelmiyordu. Sorunun ekran kartında olduğunu buldum ve direkt servise yolladım. Dün sıfır cihaz yolladılar.

Bana gelen hata sizdeki gibi değildi. Direkt monitöre HDMI no signal yazısı geliyor ve görüntü gelmiyordu. Sorunun ekran kartında olduğunu buldum ve direkt servise yolladım. Dün sıfır cihaz yolladılar.

Hocam merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum siz monitörü mü garantiye yolladınız yolladıysanız da elinize monitör ne kadar zamanda ulaştı

Hocam merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum siz monitörü mü garantiye yolladınız yolladıysanız da elinize monitör ne kadar zamanda ulaştı
Monitörü servise yolladığımda herhangi bir sorun çıkmadı. Sorunun ekran kartında olduğunu anladım ( başka ekran kartıyla denediğimde sorun olmuyordu çünkü) ben de servise yolladım. Tahminim doğruymuş. Sorun ekran kartında olduğu için ve yüksek ihtimal yapamadıkları bir sorun olduğu için sıfır ekran kartı yolladılar 1 hafta içinde.

Monitörü servise yolladığımda herhangi bir sorun çıkmadı. Sorunun ekran kartında olduğunu anladım ( başka ekran kartıyla denediğimde sorun olmuyordu çünkü) ben de servise yolladım. Tahminim doğruymuş. Sorun ekran kartında olduğu için ve yüksek ihtimal yapamadıkları bir sorun olduğu için sıfır ekran kartı yolladılar 1 hafta içinde.

Sizin ekran kartı nedir hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı