Elektronik DualSense siyah 1550TL

Arkadaşlar adaptör vs olmadan dümdüz Bluetooth ile deneyen varsa gecikme nasıl? Doğal bir oynanış deneyimi sunuyor mu?
Bunun için dandik marka Bluetooth alacaksın dark falan ben ugreen baseus Asus tplink falan kullandım ilk 15 dakka normal sonrasında karekter kendietrafinda dönmeye başladı ve tuşlar basmamaya başladi bu saydıgım markalarda 50 TL'lik adaptör isini gorecektir

Bunun için dandik marka Bluetooth alacaksın Dark falan ben Ugreen Baseus ASUS TP-Link falan kullandım ilk 15 dakika normal sonrasında karakter kendietrafinda dönmeye başladı ve tuşlar basmamaya başladi bu saydıgım markalarda 50 TL'lik adaptör isini gorecektir.

İşte onu almak istemiyorum. Adamlar Bluetooth özelliği koymuş neden adaptör gereksin o kadar para veriyoruz en iyisi olarak nitelendirilen kollar için hala buna nasıl gerek oluyor anlamış değilim. Yazdığım mesajda zaten özellikle söylüyorum dümdüz Bluetooth performansı nasıl diye yoksa ben de biliyorum adaptörlerle öyle oluğunu.

Değil. Tak çalıştır olayı oyundan oyuna göre değişiyor.
10 yıla yakındır F710 kullanıyorum memnunum aslında ama Dualsense bambaşka F710 kol değil onun yanında şeklinde diye yorumlar görüyorum. Her oyuna tak calıstır, windows uyumu vs. aslında memnunum ama fiyatlar uygunken upgrade edeyim mi diye düşündüm.

İşte onu almak istemiyorum. Adamlar Bluetooth özelliği koymuş neden adaptör gereksin o kadar para veriyoruz en iyisi olarak nitelendirilen kollar için hala buna nasıl gerek oluyor anlamış değilim. Yazdığım mesajda zaten özellikle söylüyorum dümdüz Bluetooth performansı nasıl diye yoksa ben de biliyorum adaptörlerle öyle oluğunu.
Masaüstü kullanımı için söylenmiş muhtemelen o, güncel dizüstülerin içindeki karta eşdeğer bir kart bulmak çok daha pahalı.

10 yıla yakındır F710 kullanıyorum memnunum aslında ama Dualsense bambaşka F710 kol değil onun yanında şeklinde diye yorumlar görüyorum. Her oyuna tak calıstır, windows uyumu vs. aslında memnunum ama fiyatlar uygunken upgrade edeyim mi diye düşündüm.
Hocam F710'u satsan satsan 200 300e satarsın. 5x'ine değecek bir kol değil.

DS4 de düşünebilirsin, fena değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı