Elektronik DualSense siyah 1497TL

Ben teslim almadım direkt iade ettim. Araştırdım T1A farketmiyor hepsinde şikayetler oluyor. Olumsuz yorumları silen teknosadan almaktan vazgeçtim.
Hocam hepsinde şikayet olması normal. Hele analog kaymasından bahsediyorsanız o problem Playstation 2'den beri var. Analogların yapısı sebebiyle yaşanıyor o analog kayması problemi.

Hocam hepsinde şikayet olması normal. Hele analog kaymasından bahsediyorsanız o problem Playstation 2'den beri var. Analogların yapısı sebebiyle yaşanıyor o analog kayması problemi.
Yok analog kayması değil triggerlarda problem çıkıp duruyormuş. Reddite baktım biraz çok sıkıntı yaşayan var. Tabii yaşamayan da var. Teknosa üzerindeki yorumları görünce ve diğer bir konuda yaptığı olumsuz yorumu kabul edilmeyen bir arkadaşın yazdıklarından sonra teslim almaktan vazgeçtim.

Yok analog kayması değil triggerlarda problem çıkıp duruyormuş. Reddite baktım biraz çok sıkıntı yaşayan var. Tabii yaşamayan da var. Teknosa üzerindeki yorumları görünce ve diğer bir konuda yaptığı olumsuz yorumu kabul edilmeyen bir arkadaşın yazdıklarından sonra teslim almaktan vazgeçtim.
Trigger'da şanş işi hocam. Dualsense'de yeni teknoloji denedikleri için problem yaşama ihtimali biraz fazla. Şahsen ben 6 aydır kullanıyorum. Trigger'ların sertleşip, yumuşadığı oyunları da oynadım fakat bir problem yaşamadım. Zaten eğer analog kayması ve trigger problemi istemiyorsanız Xbox'a yönelin. Xbox'ta biraz daha az o problemleri yaşama ihtimaliniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı