Dualsense sol analog içeriden gıcırdı

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bundan bilmem kaç ay öncesinde zıkkım ola ki DS4 almak var iken DualSense alasım tuttu. Sol analogta donanımsal olarak bir hata oluştu solda takılı kalıyordu analog değişime verdim. 2-2.5 ay civarı bekletildim ve yenisi geldi stoku yokmuş koskoca Sony'nin. Yeni gelen kolda öyle ahım şahım olmadı maalesef. R2 tuşunda gıcırtı var idi bir şekilde çözdüm üfleye tüfleye. Ama sol analogta sol çapraz üst kısımda soldan sağa doğru yukarı çektiğimde %50-55 belki daha fazla oranla içeriden bir sürtünme gibi gıcırtı gibi bir ses geliyor içeride bir şeyler bir şeylere takılıyor gibi bir hissiyat var sanki arasına kum tanesi kaçmış gibi ve elime kadar ulaşıyor titreşimi. Tekrardan garantiye verebilme seçeneğim mevcut lakin bu sefer ne kadar süre bekletecekler meçhul. Mayıs gibi askere gideceğim onların stokunu bekleyecek durumda değilim gibi. İade etmeyi denesem ona da bekletirler o kadar süre eminim. Kafayı yedirecek bu sefer bana Sony. Bu güne kadar hiçbir ürününde gık etmemişimdir efendi efendi kullanmışımdır ama bu DualSense olayı ayrı, garanti süreci ayrı acayip sinirlendirdi beni. Var mı başına gelen şöyle yaptım düzeldi böyle yaparsan düzelir diyen?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı