Çözüldü DualSense "Steam girişi saptandı" ekranı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Plexuss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, PC üzerinde The Last of Us Part 1'e tekrardan başlayacağım. Bu sefer özellikleri için DualSense ile oynamak istiyorum ancak DualSense özelliklerini şu an kullanamıyorum. Şöyle bir yazı çıkmıştı, nereden kapatabilirim?

Dosya Ekleri

• steam girişi.png
    steam girişi.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Steam istemcisi > Ayarlar > Kontrolcü

1696973799536.png

“Playstation kontrolcüleri için Steam Girdisi’ni etkinleştir“ devre dışı bırakılmalı.

1696973799536.png

“Playstation kontrolcüleri için Steam Girdisi’ni etkinleştir“ devre dışı bırakılmalı.

Çözüm
Arkadaşlar selam, PC üzerinde The Last of Us Part 1'e tekrardan başlayacağım. Bu sefer özellikleri için DualSense ile oynamak istiyorum ancak DualSense özelliklerini şu an kullanamıyorum. Şöyle bir yazı çıkmıştı, nereden kapatabilirim?
Steamde geniş ekran modunda oyuna girmeden önce buraya girin.
1696974072463.png

Sonra bu ekranda steam girdisini kapatın, sadece o oyun için kapatmış olacaksınız.
1696974143289.png

Teşekkür ederim arkadaşlar, sorun çözüldü.

Eki Görüntüle 1973565
Steamde geniş ekran modunda oyuna girmeden önce buraya girin.Eki Görüntüle 1973566

Sonra bu ekranda steam girdisini kapatın, sadece o oyun için kapatmış olacaksınız.Eki Görüntüle 1973568

Yeni konular

Geri
Yukarı