DualSense ve DualShock ile PC'de bağlanılmıyor

serifozoltu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Windows 11 işletim istemi var ancak hem DualSense PS5 kolu ıle hem de DualShock PS4 kollarını bağlayamıyorum.
Bluetooth sürücülerim da güncel kontrol ediyorum.
Ancak olmuyor bir türlü.
Yardımcı olabilir misiniz?

Ben kablo ile Dualsense 5 kullanıyorum. Dualsense 5 için DualsenseX İndirebilirsin.
Steamda mevcut ama tavsiyem githubdaki uygulamasını indirmen. Steam'da aşırı bir optimizasyon sorunu var sanırsam.
1703784911447.png
Bu uygulamada kolun rengini de değiştirebiliyorsun, haberin olsun. Olmazsa da bilgim yok.

@kerimg03 bende EA hesabı var ve onun uzerınden FIFA oynamaktayım. Acaba o tarafta bir duzenleme gibi bir şey var mıdır? Enteresan olan şey su Windows 10 olan bilgisayarımda sorun yok ancak W11'de sorun var baglantı kuruyor DS4 ıle ancak daha sonra hemen baglantı kopmakta reset de attım düzelmıiyor
Bu arada kabolulu olarak baglantı kurmakta DS5 ıle ancak Bluetooth uzerinden baglantı olmamakta :(

@kerimg03 bende EA hesabı var ve onun uzerınden FIFA oynamaktayım. Acaba o tarafta bir duzenleme gibi bir şey var mıdır? Enteresan olan şey su Windows 10 olan bilgisayarımda sorun yok ancak W11'de sorun var baglantı kuruyor DS4 ıle ancak daha sonra hemen baglantı kopmakta reset de attım düzelmıiyor
Bu arada kabolulu olarak baglantı kurmakta DS5 ıle ancak Bluetooth uzerinden baglantı olmamakta :(
EA üzerinden ayar yok, ben de EA'dan almıştım FC24'ü. DS5'imde kablolu sorunsuz oynuyorum,
Yukarı attığım DSX'e de ihtiyacım olmuyor, belki işini görür diye attım. İşletim Sistemim W11.

Yeni konular

Geri
Yukarı