DualSense vs Xbox Controller

Bütçe
600-750 TL
Hocam merhaba, kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ancak aynı ikilemde kaldım Dualsense 200Tl kadar daha ucuz, sizin kullanım deneyimleriniz neler? Sırf uyumluluk için Xbox'a 200TL fazla vermeye değer mi?
Estağfurullah kardeşim. Dualsense den çok memnun kaldım daha önce de sadece PlayStation da oyunlar oynadığım için alışığım ve seviyorum. Tuşlar analoglar çok kaliteli ve oynadığım kadarıyla titreşim desteği filan da oluyor.

Hocam merhaba, kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ancak aynı ikilemde kaldım DualSense 200TL kadar daha ucuz, sizin kullanım deneyimleriniz neler? Sırf uyumluluk için Xbox'a 200TL fazla vermeye değer mi?

Hocam iki kumanda aynı fiyat aşağı yukarı, Xbox'a zam erken geldi alacaksanız hemen alın, 1haftaya 1200TL'leri görür bu kollar.

Estağfurullah kardeşim. Dualsense den çok memnun kaldım daha önce de sadece PlayStation da oyunlar oynadığım için alışığım ve seviyorum. Tuşlar analoglar çok kaliteli ve oynadığım kadarıyla titreşim desteği filan da oluyor.
Hocam peki Steam'den Playstation desteğini aktifleştirdiğinizde oyunlarda Xbox simgeleri mi çıkıyor? Yoksa Playstation simgeleri mi çıkıyor?

Hocam peki Steam'den Playstation desteğini aktifleştirdiğinizde oyunlarda Xbox simgeleri mi çıkıyor? Yoksa Playstation simgeleri mi çıkıyor?
Maalesef tek kötü tarafı da o xbox simgelerini kullanıyor. Ama benim için sorun olmuyor o genellikle fifa 22 oynadığım için tuşları aramıyorum. A ve X farklı sadece sorun oluşturacaksa senin için xbox al. Ama dualsense i öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı