DualSense'i PC'ye bağladığımda bağlantı otomatik olarak kesiliyor

Beşir34

Hectopat
Daha fazla  
Bluetooth 4.0 kullanıyorum siyah DualSense aldım PC'ye bağladığımda otomatik olarak bağlantısı kesiliyor. Bir çözümü var mı? Telefona bağladığımda hiçbir sorun olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth 4.0 kullanıyorum siyah DualSense aldım PC'ye bağladığımda otomatik olarak bağlantısı kesiliyor. Bir çözümü var mı? Telefona bağladığımda hiçbir sorun olmuyor.
Hocam bende de aynı sorun var. Hatta şimdi denedim kolu şarja takınca normalde nefes şeklinde ışık yanıp sönmesi gerekiyor fakat direkt ışık gidiyor öyle kalıyor. Bilgisayar bluetoothla bağlanınca da direkt kol kapanıyor.

Vatanbilgisayardan almıştım ocak ayında. temmuzdan beri böyle sanırım. kablo takıp oynuyorum 4-5 aydır
Hocam işin kötüsü trendyoldan almak gibi bir hata yaptım galiba orda garantide yok bende benim telefon kablom ile dualsense oluyor kasaya taktığımda pc oto olarak kapanıyor çok saçma bir iş ortada kaldım böyle ben

Hocam işin kötüsü trendyoldan almak gibi bir hata yaptım galiba orda garantide yok bende benim telefon kablom ile dualsense oluyor kasaya taktığımda pc oto olarak kapanıyor çok saçma bir iş ortada kaldım böyle ben
Eski bir konu ama çözüm buldunuz mu ?

Çözüm çok basitmiş bu arada. Önce bluetooth ayarlarından kaldırıyorsunuz. Sonrasında kapalıyken share ve ps buttona basıyorsunuz hızlıca yanıp sönene kadar sonrasında tekrar eşleştirince sorun çözüldü bende.

Eski bir konu ama çözüm buldunuz mu?

Çözüm çok basitmiş bu arada. Önce Bluetooth ayarlarından kaldırıyorsunuz. Sonrasında kapalıyken share ve PS buttona basıyorsunuz hızlıca yanıp sönene kadar sonrasında tekrar eşleştirince sorun çözüldü bende.

Aynı sorunu yaşıyordum, her yolu denedim ama bu çözüm oldu. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı