DualSense'te drift sorunu mu var?

HeisenBerky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese 2 hafta önce t1b sürüm bir DualSense aldım. Oyun içerisinde herhangi bir sorun olmamasına rağmen drift testi yaptım. Hardware Tester testi bu siteden yaptım ve kol boştayken ara sıra 1000'de 1'lik sapma ve titreme alıyor. Bu drift yapıyor anlamına mı geliyor? Görsel olarak test ekranını atayım axis 1 ve axis 3'te oluyor bahsettiğim değişim.

Ekran görüntüsü 2024-03-27 154115.png

Normal bir durummuş. Biraz araştırma yaptım belli bir seviyenin üstüne çıkmadığı sürece oyun içi komut olarak algılanmıyor o titreme. 12 yıllık DualShock 3 ile de test ettim aynı titreme var ama oyun içerisinde komut olarak gitmiyor.

Hocam selam DualSense alacağım da en yeni ve güncel renk hangisi ben volkanik renk ya da cobalt blue almayı düşünüyorum da.

Normal bir durummuş. Biraz araştırma yaptım belli bir seviyenin üstüne çıkmadığı sürece oyun içi komut olarak algılanmıyor o titreme. 12 yıllık DualShock 3 ile de test ettim aynı titreme var ama oyun içerisinde komut olarak gitmiyor.

Ekstra olarak nereden aldınız? Ben bizzat gizaladan alacağım mağazaya gidip uzun süredir güvenilir site arıyorum da sonunda buldum ama yine de merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı