DualSense'yi bilgisayara bağladığımda sadece şarj oluyor

Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhabalar dün bilgisayara kıytırık bir hoparlÖr bağladım ve o zamandan beri bilgisayar Dualsense'yi gÖrmemeye başladı. HoparlÖrü çıkarıp denedim yine bir şey değişmedi. Dualsense'yi bilgisayara taktığımda sadece şarj olduğunu gÖsterir şekilde turuncu ışık yanıp sÖnüyor ve Steam, DSX gibi programlar bilgisayara bir oyun kolunun bağlı olmadığını sÖylüyor. Bu sorunu nasıl çÖzebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in "config" dosyasını sildim ve sorun şimdilik düzelmiş gibi görüyünor. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Hocam merhaba config dosyasını sildim ama çözüme ulaşamadım yardımcı olur musunuz ? Type c girişine otg ile kablo bağlayınca okuyor 3.0 USB lerde bi okuyor bi okumuyor deli etti yanlış config dosyasını sildim acaba ?

Hocam merhaba config dosyasını sildim ama çözüme ulaşamadım yardımcı olur musunuz ? Type c girişine otg ile kablo bağlayınca okuyor 3.0 USB lerde bi okuyor bi okumuyor deli etti yanlış config dosyasını sildim acaba ?
Sanırım sorunu çözdüm Bluetooth ve diğer cihazlar menüsünden ses e geliyoruz ordan Wireless controller kaldır diyoruz USB sök tak yapıyoruz sorun çözülüyor.

Son düzenleme:

Sanırım sorunu çözdüm Bluetooth ve diğer cihazlar menüsünden ses e geliyoruz ordan Wireless controller kaldır diyoruz USB sök tak yapıyoruz sorun çözülüyor.
Bilgisayara DSX benzeri Dualsense kullanmak için herhangi bir program kurdun mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı