DualShock 3 bağlantı aniden kesiliyor

PAIDEN

Zeptopat
Daha fazla  
PlayStation3 sahibiyim ve kol kendi kendine kapanıyor kablo ile bağladığımda bile kapanıyor.
Bazen kablosuz bağlanıyor 10 saniye kullanıyorum kapanıyor yardım edebilecek var mı?

PlayStation3 sahibiyim ve kol kendi kendine kapanıyor kablo ile bağladığımda bile kapanıyor.
Bazen kablosuz bağlanıyor 10 saniye kullanıyorum kapanıyor yardım edebilecek var mı?

Oyun kolunuzun markası nedir? Bir de kolunuz bu sorunlardan önce düştü mü ya da fiziksel bir darbe aldı mı? Pil ömrünü de tamamlamış olabilir onu da düşünmemiz gerekiyor.

Değil birisi yuess diğeri markasını bilmiyorum ama orijinal değil, bence kollarla alakası yok çünkü Mirror's Edge oynarken oyunu durdurdum yeniden geldiğimde çalışmıyorlardı yanlış tuşlara basıyorlardı kolu resetledim ama aynı.

Hocam işte sıkıntı burada başlıyor. Kollar orijinal olmadığı için dandik malzemelerden yapıldığı için böyle sıkıntılar yaşaman normal

Yani kollardamı sorun ona göre yeni kol alacağım.

Hocam bu bilgilerle ondan emin olunamaz. Cihazın Bluetooth'unda da sorun olabilir. Yeni kol almadan önce imkanınız varsa kolu test edin paranız boşa gitmesin. İlla yeni kol alacağım diyorsanız da kolay iade edilebilen bir siteden almanızı tavsiye ederim.

Hocam bu bilgilerle ondan emin olunamaz. Cihazın Bluetooth'unda da sorun olabilir. Yeni kol almadan önce imkanınız varsa kolu test edin paranız boşa gitmesin. İlla yeni kol alacağım diyorsanız da kolay iade edilebilen bir siteden almanızı tavsiye ederim.

Zaten satıcamda karşı tarafa bozuk gitmesini istemiyorum ve dediğiniz gibi Bluetooth da sorun olabilir acaba PS3 içinden bir sorun mudur?

Zaten satıcamda karşı tarafa bozuk gitmesini istemiyorum ve dediğiniz gibi Bluetooth da sorun olabilir acaba PS3 içinden bir sorun mudur?

Öğrenmenin tek yolu kendi kolu ile denemek gibi gözüküyor. Satmadan önce alıcıya durumu açıklayıp ufak indirim yapabilirsiniz.

Öğrenmenin tek yolu kendi kolu ile denemek gibi gözüküyor. Satmadan önce alıcıya durumu açıklayıp ufak indirim yapabilirsiniz.
Hocam bir de özel değilse ne kadara satmayı planlıyorsunuz merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı