Dualshock 3 vs Dualshock 4

Çakma demektir muhtemelen.

Bu arada, DS3 orijinal olmayabilir. Çünkü üzerinden kaç yıl geçmiş. DS4 orijinaller de pahalı oluyor.

Çakma demektir muhtemelen.

Bu arada, DS3 orijinal olmayabilir. Çünkü üzerinden kaç yıl geçmiş. DS4 orijinaller de pahalı oluyor.
Galiba, çakma olup olmadığını almadan kesin olarak bilemem. Fiyatından ve yorumlardan bir tahmin yürütmeye çalışırım.

Yanlışım var mı?

@Affansen @yusuf soylu @Samotne Ciasteczka
Şu an indirim var diye biliyorum. Bilgisayar için 450 TL'ye DS4 alınır mı, yoksa Logitech F710 mu almalıyım?

Tasarım olarak DS4 beni çok cezbediyor. F710'da ise tam tersi oluyor, tasarımını sevmiyorum. DS4 bilgisayar için sorunlu değilse onu almak isterim. Eski konularda sorunlu olduğunu okudum, hala öyle mi bilmiyorum. Sorunluysa almam büyük ihtimalle. DS4 hala sorunlu mu ve hangisini almam lazım? Son fikirlerinizi alabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Affansen @yusuf soylu @Samotne Ciasteczka
Şu an indirim var diye biliyorum. bilgisayar için 450 TL'ye DS4 alınır mı, yoksa Logitech F710 mu almalıyım?

Tasarım olarak DS4 beni çok cezbediyor. F710'da ise tam tersi oluyor, tasarımını sevmiyorum. DS4 bilgisayar için sorunlu değilse onu almak isterim. Eski konularda sorunlu olduğunu okudum, hala öyle mi bilmiyorum. Sorunluysa almam büyük ihtimalle. DS4 hala sorunlu mu ve hangisini almam lazım? Son fikirlerinizi alabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DS4 alınabilir. Kendim kullanmaktayım memnunum ama yenilenmiş kol almaktansa F710 iyidir bende yenilenmiş aldım ve pişman oldum. Orijinal DS4 ise gayet iyi memnunum.

Orijinal DS4 ise gayet iyi memnunum.
Hocam PS Türkiye'nin paylaştığı videoda 450 TL ve ben de aşağıdakini buldum. Orijinal galiba, öyle mi?

Geri
Yukarı