DualShock 4 benzeri gamepad önerisi

Merhaba DualShock 4 benzeri bir kol almak istiyorum ancak 1500 liraya replika satan birine rastlayacağım diye korkmuyorum değil açıkçası. DualShock 4 seçmemin sebebi alışmam yoksa Xbox 360 kolu daha uygun geldi. F310 ve F710'un leş gibi görüntüsü olduğunu düşündüğüm için yanaşmıyorum. Forza, ETS 2 oynayacağım. Belirlediğim tam bir bütçe yok. Xbox 360 kolu alacaktım dediğim gibi fakat Xbox 360 kolunda sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam F310'a bir daha bakın derim 710 bence de kötü. Ama F310 ile oynadım ve çok rahat bir kol kablosu çoğu yere çok rahat yetiyor. 500TL piyasa fiyatı, çok kötü kullanılmazsa 5 seneye kadar gider (daha da fazla bile gidebilir). Eklemek isterim hayatımda ilk kez DS4 konsolu dışında bir konsol kullandım ve gayet güzel.

Hocam F310'a bir daha bakın derim 710 bence de kötü. Ama F310 ile oynadım ve çok rahat bir kol kablosu çoğu yere çok rahat yetiyor. 500TL piyasa fiyatı, çok kötü kullanılmazsa 5 seneye kadar gider (daha da fazla bile gidebilir). Eklemek isterim hayatımda ilk kez DS4 konsolu dışında bir konsol kullandım ve gayet güzel.

Bunu bana kimse aldıramaz. Görüntü açısından yetim kalmış resmen :D

Dosya Ekleri

• 1677163815723.jpeg
    1677163815723.jpeg
    2,1 KB · Görüntüleme: 29

Bu kadar bütçe icin F710 veya F310 gibi seyler alinmamali. Kendim de kullanmasam tamam diyecegim ama Pusat Pro ve F710 arasindaki kalite farki cok fazla. F710 cok agir, sert ve hassaslik olarak da asagida kaliyor. Ek olarak F710'u bilgisayara baglamasi bir dert. Tek tus ile baglaniyor Monster'lar. Monster cok iyi bir marka degil fakat bu isi cidden becermis diyebilirim.

Bu kadar bütçe icin F710 veya F310 gibi seyler alinmamali. Kendim de kullanmasam tamam diyecegim ama Pusat Pro ve F710 arasindaki kalite farki cok fazla. F710 cok agir, sert ve hassaslik olarak da asagida kalıyor. Ek olarak F710'u bilgisayara baglamasi bir dert. Tek tus ile baglaniyor Monster'lar. Monster cok iyi bir marka degil fakat bu isi cidden becermis diyebilirim.

Hocam benim hatam bütçe 1500'müş. Ben arkadaş F/P bir kol istiyor sandım.

Neden düşüneyim ki? Tasarımı aynı içi bambaşka. Bazen sıkıntı çıkarıyor. Zaten tuttuğun zaman orijinal ile replika arasındaki farkı anlayabiliyorsun.

PC için alınır mı sizce?

Kral bu işi yaptım uzun süre. Replikalarda kendi arasında ayrılır. Ayrıca ele tuttuğunuzda fark etmeyeceğiniz replikalar var. İçine gelirsek, büyük board dediğimiz sağlam replikalar var. Sadece içiniz rahat etsin diye 3 katı para verebilecek varsa amenna.

Yeni konular

Geri
Yukarı