Çözüldü DualShock 4 bilgisayara nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. DualShock 4 bilgisayara kablosuz bir şekilde bağlamak için sanırım Bluetooth olması gerekiyormuş. Benim PC'de Bluetooth yok. Bunun başka yolu var mı? Bir de kablolu şekilde de bağlanıyor mu PC'ye? Bağlanıyorsa hangi tip kablo gerekir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kablo ile şarja takar gibi bağlayabilirsiniz bilgisayara. Bilgisayara kolu taktıktan sonra DS4Windows uygulamasını yüklemeniz yeterli. Micro USB kablo lazım.
Kablo ile şarja takar gibi bağlayabilirsiniz bilgisayara. Bilgisayara kolu taktıktan sonra DS4Windows uygulamasını yüklemeniz yeterli. Micro USB kablo lazım.

Çözüm

Farklı bir kol olarak görmez değil mi bu programı yükleyince "DS4Windows" ben DualShock3 vardı bir program indirerek yaptım Xbox 360 kolu olarak gördü bunda da böyle bir şey var mı yoksa direk DualShock4 kolu olarak mı görüyor?

Ayarlayabiliyorsunuz onu hocam, ya Xbox yada Dualshock olarak görüyor.
Farklı bir kol olarak görmez değil mi bu programı yükleyince "DS4Windows" ben DualShock3 vardı bir program indirerek yaptım Xbox 360 kolu olarak gördü bunda da böyle bir şey var mı yoksa direk DualShock kolu olarak mı görüyor?

Ben ayarlayamadım DualShock3'ü Xbox olarak görüyor ve tuşlarda sorun çıkıyor DualShock4'de de bu sorun olsun istemem.
Dualshock 3'ü hangi programla yapmayı denediniz? Bazı oyunlar Dualshock 4 modunu desteklemediği için bazılarında Xbox olarak kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

PS3 Controller. ZIP diye bir dosya adı var bununla yaptım link atmıyorum yasaktır belki diye.
SCPToolKit ile yaparsanız daha iyi olur. İnternette ayrıntılı videoları var.

DualShock 3'ü hangi programla yapmayı denediniz? Bazı oyunlar DualShock 4 modunu desteklemediği için bazılarında Xbox olarak kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Ben en iyisi bu linkteki Gamepad'i alayım hem tak çalıştır hem PC'ler için yapılmış DualShock4 ile uğraşmaya gerek yok değil mi?

Ben en iyisi bu linkteki Gamepad'i alayım hem tak çalıştır hem PC'ler için yapılmış DualShock4 ile uğraşmaya gerek yok değil mi?
Alabilirsiniz hocam, güzel gamepaddır. Evet uğraşmanıza gerek yok programlar ile fakat bu da Xbox Gamepad'ı gibi haberiniz olsun.

Geri
Yukarı