DualShock 4 bilgisayarda gözükmüyor

Bruhmeth

Decapat
Daha fazla  
DualShock 4 kontrolcümü bilgisayara takıyorum, aygıtlar kısmında gözüküyor fakat ne Steam'de gözüküyor ne de DS4 Windows kontrolcümü algılıyor,

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda iyi anlatıyor teker teker adımları yapın. Ayrıca Steam'de sadece geniş ekranda çalışır haberiniz olsun.

Ben bir tane uygulama indirip çözmüştüm 1 sene önce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda iyi anlatıyor teker teker adımları yapın. Ayrıca Steam'de sadece geniş ekranda çalışır haberiniz olsun.
Videoya birazdan bakacağım ayrıca Steam geniş ekrandan bakıyorum zaten kontrolcüye ama yine de gözükmüyor. Bundan 1-1.5 yıl önce sıkıntı olmadan bağlanıyordu pcye şimdi niye olmuyor bilmiyorum.

Arkadaşım bendeki sorun DS4 Windows'un direkt olarak DualShock'umu algılamaması. Videodaki gibi algılasa sıkıntı yok zaten. Takıyorum kolu fakat controllers kısmında "No controllers connected" diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı