Dualshock 4 Bluetooth çalışmıyor

Eshler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce bilgisayarımda uzaktan oyun oynayabilmek için Bluetooth adaptörü aldım. Taktım ve direkt çalıştı. Hatta akıllı bilekliğimi bile bağladım bir sıkıntı yaşamadım. Fakat dün ve bugün nedense sürücü hatası alıyorum. Cihazı kaldırıp tekrar eşleştiriyorum, eşleşiyor ışığı yanıyor eşleştikten sonra sönüyor anlayamadım. Kablo takınca çalışıyor, Bluetooth görüyor ama hata veriyor. Denetim masasından aygıt eklemeyi de denedim, aynı sonuç oldu. Steam üzerinden oyun oynuyorum, çalışmamasının sebebi nedir yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth adaptöre para vermeseydiniz keşke çünkü gerek yoktu. DS4 Tool programını indirmeniz yeterliydi. 3. partı uygulamalar olmadan yapamazsınız.
O program ile kablolu sıkıntı yaşadığım için kablosuz denememiştim. Belki bluetooth ile bağlantıda sorun olmaz.

Belkisi yok işte bu işin. Windows 10'un Dualshock 4 desteği yok. 3. Parti yazılımlar olmadan kullanamazsınız, oyunlar kabul etmez. Farklı programlar ile XBOX kolu gibi tanıtmanız lazım cihazı. Ama farklı bir yolu var DS4 Tool programı için. Size lazım olan Bluetooth adaptör değil Wireless adaptör. Böylece kablo ile bağlı değilken uzaktan kablosuz bağlanıyor da olsanız kablo ile bağlanmışsınız gibi oluyor.

Belkisi yok işte bu işin. Windows 10'un Dualshock 4 desteği yok. 3. Parti yazılımlar olmadan kullanamazsınız, oyunlar kabul etmez. Farklı programlar ile XBOX kolu gibi tanıtmanız lazım cihazı. Ama farklı bir yolu var DS4 Tool programı için. Size lazım olan Bluetooth adaptör değil Wireless adaptör. Böylece kablo ile bağlı değilken uzaktan kablosuz bağlanıyor da olsanız kablo ile bağlanmışsınız gibi oluyor.
Peki teşekkür ederim.

Geri
Yukarı