Çözüldü DualShock 4 FIFA 22 için kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

daviin0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşımla ıt take's two için Xbox Game Pass almayı düşünüyoruz ama yanında FIFA 22 de indirmeyi düşünüyorum. Ama forumlarda falan baktığımda göre DualShock 4 kolu çok sıkıntı yapıyormuş internette araştırdım biraz ve bir videoda Steam'e ekliyordu adam ardından bir şeyler yapıyordu ve çalışıyordu ama adam Origin'den almıştı oyunu ben ise Xbox Game Pass'ten alacağım. Sizce aynısını yapsam çalışır mı?

Çözüm
Arkadaşımla ıt take's two için Xbox Game Pass almayı düşünüyoruz ama yanında FIFA 22 de indirmeyi düşünüyorum. Ama forumlarda falan baktığımda göre DualShock 4 kolu çok sıkıntı yapıyormuş internette araştırdım biraz ve bir videoda Steam'e ekliyordu adam ardından bir şeyler yapıyordu ve çalışıyordu ama adam Origin'den almıştı oyunu ben ise Xbox Game Pass'ten alacağım. Sizce aynısını yapsam çalışır mı?
Tabii ki kullanılır, ben kullanıyorum. DS4’e bile gerek kalmıyor.
Tabii ki kullanılır, ben kullanıyorum. DS4’e bile gerek kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben steamde ea play aylık aldığımda steam arayüzündeki konsol yapılandırmalarıyla düzgün şekilde çalıştırmıştım. Fakat bu gamepassten indirdiğimde çözüm olmadı. Steam arayüzüne ekleyip ordan çalıştırmama rağmen oyunu açtığım anda DualShock tuş yerleri değişiyor saçma bir tuş ataması geliyor yerine. Bir türlü yapamadım.

Ben Steam'de EA Play aylık aldığımda Steam arayüzündeki konsol yapılandırmalarıyla düzgün şekilde çalıştırmıştım. Fakat bu Game Pass'ten indirdiğimde çözüm olmadı. Steam arayüzüne ekleyip oradan çalıştırmama rağmen oyunu açtığım anda DualShock tuş yerleri değişiyor saçma bir tuş ataması geliyor yerine. Bir türlü yapamadım.

DS 4 Windows yükleyin.

Geri
Yukarı