DualShock 4 kendi kendine yukarıya basıyor

Eymen Koc

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba bende DualShock 4 V2 var. Kol kutudan çıkan. Menude veya oyun menüsünde gezerken kendi kendine yukarı çekiyor. Bazen yapmıyor bazense sinir bozucu derecede oluyor. Kolu sıfırlamayı denedim fakat olmadı. Sizce sorun nedir?

Merhaba bende DualShock 4 V2 var. Kol kutudan çıkan. Menude veya oyun menüsünde gezerken kendi kendine yukarı çekiyor. Bazen yapmıyor bazense sinir bozucu derecede oluyor. Kolu sıfırlamayı denedim fakat olmadı. Sizce sorun nedir?

Genellikle 1-2 sene sonra DualShock'larda görülen doğal bir problem. Kol kendi kendine sağa sola gider kendi kendine basar delirir. Tuş ile ilgili bir problem garantisi varsa gönderin veya YouTube'da tamir videosunu görmüştüm kendiniz yapabilirseniz yapın.

Kendi dükkan gibi yerlerini var. İnternettenmi talep ediyoruz.

Bir de sizce kaç TL ücret talep ederler.

Dükkanları var götürüp veriyorsunuz. Arayıp iletişim kurun kargoyla da kabul ederler yüksek ihtimal. Arızaya göre değişir tabii ki ve ben kol tamir ettirmedim çok uzun zamandır fakat minimum 30-40 Max 100 TL tutar herhalde. Fazlasını da tutabilir illaki fakat zannetmem o kadar olacağını. ya da yapılamayacak bir sorunu vardır benim bir koluma öyle olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı