Dualshock 4 orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-4-v2-gamepad-yeni-nesil-kol-siyah-pm-HB000003WRUL Kol bu arkadaşlar. Diğer sitelerde fiyat farkı oluyor ama onlarda çakma yan sanayi şu ps4 kollarının orjinali hiç mi yok piyasa da? Bu aldığım kol orjinal mi bilgisi olan var mı ve bunu almak yerine F710 alsam nasıl olur?
Satıcı puanı yüksek ancak satıcı puanına aldanmamak lazım. Gidin Xbox kolu alın.

Hocam DS4 F710'dan çok daha iyi şüpheniz olmasın.
( Düzenleme: Satıcıyı Sony olarak gördüm, kategori olarak girilmiş sanırım. Ürünün orijinal olup olmadığı hakkında bilgim yok. )

Xbox kolları da biraz tuzlu geliyor DS4 1700 küsur lira olunca orijinal ve nispeten uygun diye düşünmüştüm ama işte orijinalliğinden şüphe ediyorum.

Hocam kol normalde 1800 TL gözüküyordu linke girip bakıyorum 2499 TL yazıyor şu an değmez.

Aynen bende şaşırdım 2499 çok fazla 1800 olsa direkt alırdım zaten.

Xbox kolları da biraz tuzlu geliyor DS4 1700 küsur lira olunca orijinal ve nispeten uygun diye düşünmüştüm ama işte orijinalliğinden şüphe ediyorum.

Teknosa'da 2.7K'ya satılıyor. Sanırım başka resmi satıcısı yok diye karaborsaya düşürmüşler.

Aynen bende şaşırdım 2499 çok fazla 1800 olsa direkt alırdım zaten.
Orijinal mi almadan incelemeden inanın hiç bilemeyiz hocam satıcı teknosa vb. olmadığı sürece. F710 çöpünü de sakın almayın. MSI'ın wireless bir gamepad'i vardı bu bütçelerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı