DualShock 4 oyunda çalışmıyor

Rhine

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. DualShock 4 V2 mi kablolu bir şekilde bağlayıp DS4Windows'a eşledim gamepad tester sitesinde her fonksiyon çalışıyor fakat oyunlara girdiğimde kontrolcüyü tanımıyor ve touchpad çalışmıyor ne yapabilirim?

Bazı oyunlarda DS4 açık olunca algılayamıyor, uygulamayı kapatıp bir daha dener misiniz?

Hocam PC'deyseniz PC'ler Xbox kolu algılıyor bununla ilgili videoları bulabilirsiniz.

Ama ben bu kolla daha önce Epic Games'ten Spider-Man Steam'den God of War oynadım DS4 Windows ile hiç böyle bir sorun yaşamadım ilk defa Game Pass'ten kolla oyun oynuyorum.

Az önce girip Steam'den Brawlhalla açtım gayet güzel oynadım bir sorun olmadı fakat Game Pass'ten Hi-Fi rush oynamaya çalıştığımda olmuyor sebebini bilen söylerse çok sevinirim.

Son düzenleme:
Ama ben bu kolla daha önce Epic Games'ten Spider-Man Steam'den God of War oynadım DS4 Windows ile hiç böyle bir sorun yaşamadım ilk defa Game Pass'ten kolla oyun oynuyorum.

Az önce girip Steam'den Brawlhalla açtım gayet güzel oynadım bir sorun olmadı fakat Game Pass'ten Hi-Fi rush oynamaya çalıştığımda olmuyor sebebini bilen söylerse çok sevinirim.

Game Pass'in Xbox'un olmasıyla alakalı olabilir dediğimi deneyin.

Geri
Yukarı