DualShock 4 PC bağlantısı şarj göstergesi

AFIK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde bir tane DualShock 4 kol var. PC'ye sorunsuz bağlayabiliyorum fakat şarjının ne kadar kaldığını öğrenmenin bir yolunu bulamadım. Telefona bağladığımda da bir uyarı çıkmadı. Ben bu kolun şarjının yüzde kaç kaldığını şarj oluyor mu gibi bilgileri nereden öğrenebilirim?

DS4windows uygulamasını yükle bilgisayara. Burada şarj gösteriyor. Şarj olurken turuncu ışık yanıp söner. Şarj olduğunu anlarsın.

DS4windows uygulamasını yükle bilgisayara. Burada şarj gösteriyor. Şarj olurken turuncu ışık yanıp söner. Şarj olduğunu anlarsın.
Teşekkür ederim :) .

Birde hocam pcyi her açışımda bluetooth aygıtlarından cihazı kaldırıp tekrar eşleştirmem gerekiyor bunu otomatik yapmanın bir yolu var mı ?

Arkadaşlar şimdi dönebildim şimdi de şöyle bir sorunum var programda sürekli %100 gösteriyor şarjı asla azalmıyor. Bir fikri olan var mı BT ve kablo ile bağladım değişen bir şey olmadı.

Son düzenleme:
Bir de hocam PC'yi her açışımda Bluetooth aygıtlarından cihazı kaldırıp tekrar eşleştirmem gerekiyor bunu otomatik yapmanın bir yolu var mı?

Arkadaşlar şimdi dönebildim şimdi de şöyle bir sorunum var programda sürekli %100 gösteriyor şarjı asla azalmıyor. Bir fikri olan var mı BT ve kablo ile bağladım değişen bir şey olmadı.

İlk eşleştirmeden sonra sadece PS tuşuna bastığında otomatik bağlanması lazım. Her bağlantıda PS+share yapmana gerek yok. PC bağladıktan sonra telefonla falan eşleştirirsen o zaman tekrar PC eşleştirme yapman gerekiyor sadece.
Bluetooth ile kullandıktan sonra belli bir süre sonra şarjın azalması lazım. Replika DS4 varsa belki ondan sorun oluyor olabilir. Sen şarj bitene kadar Bluetooth ile kullanıp dene. Ben de sorunsuz gösteriyor.

İlk eşleştirmeden sonra sadece PS tuşuna bastığında otomatik bağlanması lazım. Her bağlantıda PS+share yapmana gerek yok. PC bağladıktan sonra telefonla falan eşleştirirsen o zaman tekrar PC eşleştirme yapman gerekiyor sadece.
Bluetooth ile kullandıktan sonra belli bir süre sonra şarjın azalması lazım. Replika DS4 varsa belki ondan sorun oluyor olabilir. Sen şarj bitene kadar Bluetooth ile kullanıp dene. Ben de sorunsuz gösteriyor.
DS4 Windows ugulamasını yönetici olarak açınca sorun düzeldi BT bağlantısı hakkındaki bilgi için teşekkür ederim :).

Yeni konular

Geri
Yukarı