Çözüldü DualShock 4 PC'ye Bluetooth ile bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni aldığım bir PS4 kontrolcüm var. Daha düne kadar tek tuşla açıp bluetootha kendi bağlanıyordu. Bugün 2. kolla aynı anda bağlamaya çalışırken bir hata oldu sanırsam. Artık Bluetooth ile bağlayamıyorum. Kablo ile oluyor sorunsuz. Bluetooth ile denediğimde sağ alttan bildirim geliyor. Cihaz ayarlamalarınızı yapın gibi bir şey. Tekrar nasıl kablosuz olarak bağlayabilirim?

Çözüm
Merhaba, yeni aldığım bir PS4 kontrolcüm var. Daha düne kadar tek tuşla açıp bluetootha kendi bağlanıyordu. Bugün 2. kolla aynı anda bağlamaya çalışırken bir hata oldu sanırsam. Artık Bluetooth ile bağlayamıyorum. Kablo ile oluyor sorunsuz. Bluetooth ile denediğimde sağ alttan bildirim geliyor. Cihaz ayarlamalarınızı yapın gibi bir şey. Tekrar nasıl kablosuz olarak bağlayabilirim?
PS tuşu ile Share tuşuna uzun bir süre basın değişik bir şekilde yanıp sönecek bu şekilde 2 gamepad de bağlaya bilirsiniz.
Ps tuşuna 1 kere basın ardından, Share ve options tuşuna ışık sönene kadar uzun bir süre basınız. Işık söndükten sonra PS tuşu ile share tuşuna uzun süre basıp değişik bir şekilde ışık yanacak daha sonra bağlayınız.
senden allah razı olsun ya gerçekten brom inanılmaz iyi bir bilgi teşekkürler

PS tuşuna 1 kere basın ardından, share ve options tuşuna ışık sönene kadar uzun bir süre basınız. Işık söndükten sonra PS tuşu ile share tuşuna uzun süre basıp değişik bir şekilde ışık yanacak daha sonra bağlayınız.

Eyvallah dostum format atacak raddeye gelmiştim.

Geri
Yukarı