Çözüldü DualShock 4 R2 tuşu hafifleşme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HasanYankiCkr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PES oynadığım için genellikle r2'yi kullanıyorum plase vurmak için. R2, L2'ye göre daha hafifleşmeye başladı. Eskiye çevirebilir miyim?
Ürün ithalatçı garantili ne yapmam gerek?

Çözüm
Sıfır aldıysanız elbette yumuşayacak ve hafifleşecektir ancak bir haftada oluyorsa ya kol çakmadır ya da sorun vardır demektir. Kumandayı yerden yere fırlatsanız bile o yumuşamayı hissedebilmek için en azından bir sene boyunca kullanmak gerek.
Arkadaşlar ben pes oynadığım için genellikle r2'yi kullanıyorum plase vurmak için. R2, l2'ye göre daha hafifleşmeye başladı. Eskiye çevirebilir miyim?
Ürün ithalatçı garantili ne yapmam gerek?

Hocam garantisi varsa garantiye gönderin çok kullandığınız için yay gevşemiştir eğer içini açarsanız garantisi gider.

Sıfır aldıysanız elbette yumuşayacak ve hafifleşecektir ancak bir haftada oluyorsa ya kol çakmadır ya da sorun vardır demektir. Kumandayı yerden yere fırlatsanız bile o yumuşamayı hissedebilmek için en azından bir sene boyunca kullanmak gerek.

Çözüm
Ben sadece kol aldınız sanmıştım. Kusura bakmayın hocam. İthalatçı garantili diyor. Sizin kol işi sıkıntılı. Belki mahallenizde falan tamirci varsa ona verin.
Hocam garantiye yolluyorum umarım yaparlar ürünün çakma olma şansı var mı 1 hafta kullandım oda günde 30 dakika en fazla 1 saat

Geri
Yukarı