Dualshock 4 turuncu ışık yanıp sönüyor

bthnkrtll

Kilopat
Dün sipariş ettiğim DS4 V2 bugün elime ulaştı. DS4'ü sadece bilgisayarda kullanmak için aldım. O yüzden Sarjı bilgisayar üzerinden yapıyorum. Ancak 3 saattir turuncu ışık yanıp sönüyor. Normal midir bu acaba ? Yoksa bir yerde yanlış mı yapıyorum ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben sorunun çözümünü buldum tek yapmanız gereken denetim masası-donanım ve ses - aygıtlar ve yazıcılar - buradan USB ile bağlamış oldugunuz Dualshock'u seçip çift tıklayın-açılan pencereden donanıma basın - buradan HID uyumlu oyun deneyitleyicisine çift tıklayın - ardından açılan pencereden sol alttaki ayarları değiştire basın - yeni açılan pencereden aygıtı etkinleştir'e basın- ve son olarak ileri -- son tıklayın vee tada oyun kolunuz artık çalışıyor :)

Hepinizi seviyorum...
Saygılar...

Arkadaşlar ben sorunun çözümünü buldum tek yapmanız gereken Denetim Masası-donanım ve ses - aygıtlar ve yazıcılar - buradan USB ile bağlamış oldugunuz DualShock'u seçip çift tıklayın-açılan pencereden donanıma basın - buradan hıd uyumlu oyun deneyitleyicisine çift tıklayın - ardından açılan pencereden sol alttaki ayarları değiştire basın - yeni açılan pencereden aygıtı etkinleştir'e basın- ve son olarak ileri -- son tıklayın vee tada oyun kolunuz artık çalışıyor :)

Hepinizi seviyorum...
Saygılar...

USB ile bağladım DualShock 4'ü ama gözükmüyor aygıtlar ve yazıcılarda falan. Dediğim gibi DS4 bağlı ama sadece bunlar gözüküyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-21_164721.png
    resim_2021-06-21_164721.png
    61,8 KB · Görüntüleme: 193

Yeni konular

Geri
Yukarı