DualShock 4 kırmızı ışık yanıp sönüyor

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arada sırada oluyor ama olduğu sırada oyun oynarken sıkıntı yaratmıyor. Bluetooth'la aramda çok mesafe de yok. Acaba neden böyle oluyor bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek yapmanız gereken denetim masası-donanım ve ses - aygıtlar ve yazıcılar - buradan USB ile bağlamış oldugunuz DualShock'u seçip çift tıklayın-açılan pencereden donanıma basın - buradan HID uyumlu oyun deneyitleyicisine çift tıklayın - ardından açılan pencereden sol alttaki ayarları değiştire basın - yeni açılan pencereden aygıtı etkinleştir'e basın- ve son olarak ileri -- son tıklayın.

Tek yapmanız gereken denetim masası-donanım ve ses - aygıtlar ve yazıcılar - buradan USB ile bağlamış oldugunuz DualShock'u seçip çift tıklayın-açılan pencereden donanıma basın - buradan HID uyumlu oyun deneyitleyicisine çift tıklayın - ardından açılan pencereden sol alttaki ayarları değiştire basın - yeni açılan pencereden aygıtı etkinleştir'e basın- ve son olarak ileri -- son tıklayın.
Çok teşekkür ederim.

Hocam, soru konu olarak açıldığından çözüm olarak işaretleyemez. Rapor sistemini kullanmalısınız.

Bu arada, çözümünüz benim de işime yarayacak.

Arkadaşlar rapor sistemine dedim fakat konu sahibi tam olarak konunun çözüldügünü söylememiş dedi çözüldügünü söyler misin konu sahibi.

arkadaşlar merhaba sürekli flash halinde yanan kırmızı ışık sorununu buldum. Yapmanız gereken ds4w programını açmak ardından settings kısmından flash lightbar at high latency yi kapatmaktır.

Geri
Yukarı