DualShock vs DualSense

Dualsense kesinlikle. Müthiş geliştirmeler var. Daha rahat ayrıca.

@DramatycEnygma PC de dualsenslerde haptic feedback özelliğinin çalışmadığını söyleyenler olmuş, siz ne dersiniz?

Kablo ile kullanılabiliyor. Hiç desteklemeyen oyunlar için bile YouTube'da özel ayar videoları var. O oyunlarda bile çok güzel bir şekilde kullanılabiliyor yaklaşık yarım saat uğraştan sonra. Kendim de kullandığım için böyle diyorum bu arada başkasından duyma bilgi falan değil direk denedim kendim.

Kablo ile kullanılabiliyor. Hiç desteklemeyen oyunlar için bile YouTube'da özel ayar videoları var. O oyunlarda bile çok güzel bir şekilde kullanılabiliyor yaklaşık yarım saat uğraştan sonra. Kendim de kullandığım için böyle diyorum bu arada başkasından duyma bilgi falan değil direk denedim kendim.
Hocam XBOX kontrolcüleri bilgisayar için yazılım desteği olarak daha iyi konumdalar, onları önerir misiniz?

Hocam Xbox kontrolcüleri bilgisayar için yazılım desteği olarak daha iyi konumdalar, onları önerir misiniz?

Şahsen ben DualSense tuşlarının hissiyatına alışkın olduğum için DualSense aldım. Ayrıca Xbox pilli diye biliyorum. Eğer uzun süre DS4 veya DS kullanmadıysanız Xbox kolu da alabilirsiniz yazılımsal olarak kullanması çok daha rahat PC'de.

Şahsen ben DualSense tuşlarının hissiyatına alışkın olduğum için DualSense aldım. Ayrıca Xbox pilli diye biliyorum. Eğer uzun süre DS4 veya DS kullanmadıysanız Xbox kolu da alabilirsiniz yazılımsal olarak kullanması çok daha rahat PC'de.
Hocam adaptive trigger özelliği ilgimi çekiyor, dualshock ile aradaki fiyat farkını vermeye sizce değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı