Dublex eve internet bağlatma

Alperen metee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay sonra dublex bir eve taşınıcam fakat aklımda bir soru var. Biz şu anki evimizde Turkcell Superonline kullanıyoruz. Dublex eve geçtiğimizde üst katada alt katada kablolu internet bağlatmak istiyorum. Acaba 2 kata da Turkcell Superonline kablosu götürüyor mu yoksa benim alt kattaki modemden üst katta Ethernet kablosu çekmek zorunda mıyım? Kısaca üst kata 1 tane daha Turkcell modemi koyulabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben bir kabloyu zor çektirdim bu tabi bağlı olduğunuz şehir oradaki verilen hizmete bağlı bir şey olabilir ama benim interneti bağlamaya gelen elemanlar saçma bir şekilde kablo çekmeyelim ya Wi-Fi adaptor var onlardan al sıkıntı olmaz demişti bende çekin abi ben böyle istiyorum niye işten kaçıyorsunuz demiştim sonra tabii yüzleri ekşidi baskıyı kur gerekirse interneti kapattıracağını belirt sonuçta kurulum hizmetini vermek zorundalar para ödüyorsun.

Bizim evde üst katta modem var ethernet kablosunu çekmek kolay olsun diye yukarı aldım. Alt kata Wi-Fi güçlendirici alıp taktım aşağıda otururken de Wi-Fi yönünden sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı