Düğün Videolarını Birleştirmek için Program Önerisi

arslankaan99

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Freelancer
Merhaba. Evimdeki bilgisayar ile düğün videolarını birleştiriyorum. Bir videonun boyutu ortalama 2.30 ile 3 saat arası değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı render almak için video edit programı önerir misiniz?

Benim bildiğim render konusunda en hızlısı final cut pro olması lazım. Bakmanızı öneririm.
Hocam o macOS içinmiş işimi görmez maalesef. Şimdi idareten nero ile yapıyorum fakat mp4 olarak çıkarınca sıkıntı yaşıyorum. Varsa Windows için tavsiyelere açığım.

Hocam o macOS içinmiş işimi görmez maalesef. Şimdi idareten nero ile yapıyorum fakat mp4 olarak çıkarınca sıkıntı yaşıyorum. Varsa Windows için tavsiyelere açığım.
Windows için şu anda premiere pro kullanmaktayım. Render konusunda bilgisayarın iyise eğer daha iyi bir performans verebilir. Geçen yaptığım en son kurguda yaklaşık 13 dakikalık 1080P videoyu sanırsam 15 dk civarında renderladı. Ancak benim bildiğim en hızlı render final cut pro da alınıyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı