Düğün yapmayı düşünüyor musunuz?

Düğün yapmayı düşünüyor musunuz?

• Evet, düşünüyorum.

• Hayır, düşünmüyorum.

• Kararsızım, aileler isterse belki yaparım.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yani eğer aileler çok isterse yaparım. Ama çok büyük bir organizasyona gerek yok. Onun yerine sevdiğin kişiyle tatil yapmak en mantıklısı. Zaten öyle yapmayı düşünüyorum 1.5 2 sene sonra. Eğer sevdiğim kişi çok isterse makul bir salonda yaparım.

Param olsa da olmasa da evliliğe karşıyım. Sen 7/24 çalışacaksın karına çocuklarına bedavadan para yedireceksin. Yok öyle hayat. Türk kızlarının bazıları zengin koca bulup evlenme derdindeler. Evleneceğim paraya kendi hayatıma bakar, harcamalarımı kendime yaparım gerisi boş.
Dostum nasıl bir cimri insansın oyle insan kendı cocuguna yapacagı harcamadan gocunur mu? baban boyle dusunse 5 kurus vermezdı sana.

Param olsa da olmasa da evliliğe karşıyım. Sen 7/24 çalışacaksın karına çocuklarına bedavadan para yedireceksin. Yok öyle hayat. Türk kızlarının bazıları zengin koca bulup evlenme derdindeler. Evleneceğim paraya kendi hayatıma bakar, harcamalarımı kendime yaparım gerisi boş.
Ha, zaten eşin de evde oturup çocuklarla kutu kutu pense oynuyor. 😐

İşte bee👌

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı