Dükkan için bilgisayar toplama

KannHeil

Hectopat
Selam dostlar dükkanım için bir bilgisayar almak istiyorum. 256 GB SSD'li, üzmeyecek bir işlemcili, ekran kartsız bir sistem alacağım. Google'da arama yapabilsin. Excel, Word gibi uygulamaları çalıştırsın benim için kafi. Bütçe ne kadar az olabilirse o. :D Şimdiden yanıt verenlere teşekkürler.

sadece ssd yi 250 gb 860 evo yap

Selam dostlar dükkanım için bir bilgisayar almak istiyorum. 256 GB SSD'li, üzmeyecek bir işlemcili, ekran kartsız bir sistem alacağım. Google'da arama yapabilsin. Excel, Word gibi uygulamaları çalıştırsın benim için kafi. Bütçe ne kadar az olabilirse o. :D şimdiden yanıt verenlere teşekkürler.

Hocam 2. el parça alabilirseniz Athlon 200GE veya 3000Gli bir sistem önereceğim, işi Word Excel açmak olan bir PC için 2200G fazla bence.

Kasa ve güç kaynağı uyguna denk getirirsiniz ucuza alırsınız, işlemci zaten 35W TDP değerine sahip yani, 250W PSU bile rahat çalıştırır. Ama siz ikinci elden bir 400W PSU bir de düzgün bir kasa alırsanız tamamdır. Her şey dahil yaklaşık 1850 TL oldu.

Kasa önerisi: Thermaltake Bilgisayar Kasası (Sadece Kasa-PSU yok.) - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 874505997
PSU önerisi:ASUS 400W PSU - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 919430771

2168 TL yapıyor hepsi sıfır.

Yeni konular

Geri
Yukarı