Dükkana müşteri çekmek

NoName21

Picopat
Babam halıcı ve yaklaşık 40-45 yıldır bu mesleği yapıyor. Anlattığına göre eskiden işlerimiz güzelmiş. Ama şu an üste başka bir çoğu ev eşyalarını satan bir mağaza açıldığından dolayı işlerimiz gittikçe kötüleşiyor. Dükkan ve evi önceden almasaydık sanırım sonumuz açlık gibi bir şeydi. Babama diyorum baba başka bir meslek yap ama bana yaşım olmuş 56 ben hangi mesleği yapabilirim? Şimdi size bir sorum var ben bu dükkan işlerini nasıl düzeltirim? Çok kafama takıyorum. Para sıkıntısından değil babam gerçekten çok üzülüyor ona çok kafamı takıyorum. İş yapabileceğimi de sanmıyorum yaşım 14. Tek bu konuyu açabileceğim kişiler siz olduğunuzdan size yazmak istedim. Herkese iyi forumlar.

Babam halıcı ve yaklaşık 40-45 yıldır bu mesleği yapıyor. Anlattığına göre eskiden işlerimiz güzelmiş. Ama şu an üste başka birçoğu ev eşyalarını satan bir mağaza açıldığından dolayı işlerimiz gittikçe kötüleşiyor. Dükkan ve evi önceden almasaydık sanırım sonumuz açlık gibi bir şeydi. Babama diyorum baba başka bir meslek yap ama bana yaşım olmuş 56 ben hangi mesleği yapabilirim? Şimdi size bir sorum var ben bu dükkan işlerini nasıl düzeltirim? Çok kafama takıyorum. Para sıkıntısından değil babam gerçekten çok üzülüyor ona çok kafamı takıyorum. İş yapabileceğimi de sanmıyorum yaşım 14. tek bu konuyu açabileceğim kişiler siz olduğunuzdan size yazmak istedim. Herkese iyi forumlar.

Hocam aileniz için çabalayıp çok çalışıp istediğin işi kazanmaktan başka çaren yok Türkiye'de hayat zor.

Hocam en büyük yapabileceğiniz yardım bir Instagram hesabı açmak olur oraya elinizde bulunan tüm halıların fotoğraflarını yükleyin ve fiyat bilgisi de yazın ardından ilinizdeki insanlara takip isteği atın ve sayfayı büyütün eğer 10klık bir sayfanız olursa Instagram'dan görüp günlük en az 5 10 kişi gelecektir dükkana bun bir düşünün biraz zahmetli ama sonrası selamet hem babanız rahatlar hem maddi açıdan rahat günler yaşarsınız bu yükün altına girmeye değer bence.

Hocam indirim yapmayın inandırıcı olmaz bana göre en etkili çözüm mesela şunu alana kettle hediye gibi böyle şeyler insana çok cezbedici gelir almasa bile alır o anda siz bence güzel bir pankart asın gerisi gelir Allah c.c büyüktür.
Bu fazla dükkan açılması piyasayı böyle etkiliyor her mahallede A101 var bakkaları küçük esnafı iflas ettirdi.

Hocam en büyük yapabileceğiniz yardım bir Instagram hesabı açmak olur oraya elinizde bulunan tüm halıların fotoğraflarını yükleyin ve fiyat bilgisi de yazın ardından ilinizdeki insanlara takip isteği atın ve sayfayı büyütün eğer 10klık bir sayfanız olursa Instagram'dan görüp günlük en az 5 10 kişi gelecektir dükkana bun bir düşünün biraz zahmetli ama sonrası selamet hem babanız rahatlar hem maddi açıdan rahat günler yaşarsınız bu yükün altına girmeye değer bence.

Hocam dükkana pek uğrayamıyorum ama önceden bir hesap açmıştım oraya bir aralar fotoğraf yüklemiştim. Google'a işletme profili de açtım. Ama Instagram'da takip atmak aklıma gelmemişti çok sağ olun.
Hocam indirim yapmayın inandırıcı olmaz bana göre en etkili çözüm mesela şunu alana kettle hediye gibi böyle şeyler insana çok cezbedici gelir almasa bile alır o anda siz bence güzel bir pankart asın gerisi gelir Allah c.c büyüktür.
Bu fazla dükkan açılması piyasayı böyle etkiliyor her mahallede A101 var bakkaları küçük esnafı iflas ettirdi.

Hocam zaten ucuzlatma şansımız pek olmuyor malı 38'den alıyorsak 40a satıyoruz. Depomuz olmadığı için uygun fiyata alamıyoruz ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı