Dün akşam arkadaşımı kaybettim

Acını anlıyorum ama olay nasıl oldu orada mıydın bildiklerini anlatır mısın?
Biz oturuyorduk 4 5 kişi sonra parkta kavga çıktı Kadem'i çağırdılar gelsin ayırsın diye gitti gerisini sadece duydum kız mevzusuymuş Kadem ile alakası yok ayırmaya çalışırken kavga çıkıyor adam kaçarken arkasına rastgele sıkıyor merminin bir tanesi Kadem'e denk geliyor keşke gitmesini engelleseydim..

Biz oturuyorduk 4 5 kişi sonra parkta kavga çıktı Kadem'i çağırdılar gelsin ayırsın diye gitti gerisini sadece duydum kız mevzusuymuş kadem ile alakası yok ayırmaya çalışırken kavga çıkıyor adam kaçarken arkasına rastgele sıkıyor merminin bir tanesi Kadem'e denk geliyor keşke gitmesini engelleseydim.

Hocam zaten kız mevzusuysa Olay'ın normal bitme gibi bir duırumu yok her gün bu tarz Olaylar'ı görüyoruz haberde sorulacak çok soru var 20 yaşında silahı nereden bulmuş, sonra o kızı dinlemek lazım yani kız mevzusu deyip geçmemek lazım arkadaş'ın bir yanlış mı yaptı yoksa o Silah'ı sıkan kişi mi bir şey yaptı bunları bilmek lazım cinayet aydınlanırsa bizi bilgilendirin Türkiye'de yazılı Adalet'e inanmıyorum serbest kalabilir.
5271 sayılı ceza muhakemeleri kanunun 12.maddesine göre davaya bakmakla suçun işlendiği yer mahkemesi yetkili kılınmıştır. Madde 81- (1) bir insanı kasten öldüren kişi, müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.

Hocam zaten kız mevzusuysa Olay'ın normal bitme gibi bir duırumu yok her gün bu tarz Olaylar'ı görüyoruz haberde sorulacak çok soru var 20 yaşında silahı nereden bulmuş, sonra o kızı dinlemek lazım yani kız mevzusu deyip geçmemek lazım arkadaş'ın bir yanlış mı yaptı yoksa o Silah'ı sıkan kişi mi bir şey yaptı bunları bilmek lazım cinayet aydınlanırsa bizi bilgilendirin Türkiye'de yazılı Adalet'e inanmıyorum serbest kalabilir.
5271 sayılı ceza muhakemeleri kanunun 12.maddesine göre davaya bakmakla suçun işlendiği yer mahkemesi yetkili kılınmıştır. Madde 81- (1) bir insanı kasten öldüren kişi, müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.
Konu kız mevzusu ama Kadem'in alakası yok ayırmaya gidiyor pisi pisine vuruluyor maalesef..

Hocam gebzede misiniz o haberi bende duydum başınız sağ olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı