Dün Güldür Güldür Show'da Nureddin Nebati Skeci Yayınlanmadı

@ÖzkanK başımızdaki kişiler de eleştiri içeren hiçbir şeyin yayınlanmasını istemiyorlar. Show TV açıklama yaptı mı bilmiyorum ama muhtemelen o yüzden yayınlamadılar.
Kraldan çok kralcı var ülkede.

Bakanın arayıp tehdit edip bu skeci yayınlamayın dediğini düşünmüyorum açıkçası. Ama Show TV ekibi ne olur ne olmaz başımıza bela alırız diyerekten yayınlamamış olabilir skeci. Güldür güldür ekibinin Show TV'ye rest çekip ya yayınlayın ya da biz başka kanala geçiyor demesi gerekir.

Küfür hakaret olmadıkça mizahtan korkulmaz. Yasaklanarak engelleyerek ceza vererek daha çok insanları meraka düşürür bu tarz şeyler. O skeç yayınlansa normal gülünüp geçilecekken veya çoğu kişi izlemiyecek görmeyecekti belki şimdi merak konusu oldu. Acaba ne vardı yayınlanmadı neden korktular diye...

Güldür güldür Show'un dün yayınlanan 305. bölümünde merakla beklenen nureddin nebati skeci yayınlanmadı. Fragmanda görülen ve sırf bu skeç için özel tanıtım yapılmasına rağmen yayınlanmaması tepki çekti. İnsanlar neden yayınlanmadığıyla ilgili açıklama bekliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silivri soğuktur o yüzden 😄

Yetkililer açıklamış yapmış. O skeç bu hafta yayına girecekmiş. Sebep olarak da geçen hafta bayram tatili olduğunu ve yüksek reyting yakalayamayacaklarını düşünmüşler. Bu haftaki programın fragmanında o skece yine yer vermişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı