Dünya Kupası Şampiyonu Arjantin!

Kişiden kişiye göre değişir.

Messi'yi tebrik ediyorum. Adam bir dünya kupası kazandı ne diyeceğinizi şaşırdınız :D Messi tarihin en iyi futbolcusudur, şu saatten sonra inan senin ne dediğin kimsenin umurunda değil. Bütün futbol dergileri "Tarihin en iyisi Messi." diye paylaşmlar yapmaya başladı bile. Sen istersen Harry Maguire en iyi futbolcu de :D

Neden her yazdığıma gülme emojisi atıyorsunuz çok gülmek istiyorsanız sirke gidin.
Sen de atıyorsun? Yok kişiden kişiye göre değişirmiş. Sana istatistiklerle söylüyorlar sen hala kişiden kişiye göre değişir diyorsun. Ronaldo elenince Fransa'yı tutan sizlersiniz. Fransa dünya kupasını kazansaydı Messi'ye balon diyecekler de sizlerdiniz.

Sen de atıyorsun? Yok kişiden kişiye göre değişirmiş. Sana istatistiklerle söylüyorlar sen hala kişiden kişiye göre değişir diyorsun. Ronaldo elenince Fransa'yı tutan sizlersiniz. Fransa dünya kupasını kazansaydı Messi'ye balon diyecekler de sizlerdiniz.

Ben kimseyle dalga geçmem isterse Messi hiç katkı veremesin ben saygı duyarım Fransa sevdiğim bir takımdı önceden de. Ve atmıyorum fikirlere saygınız yok.

Geri
Yukarı