Dünya Sağlık Örgütü’nden ‘Mu Varyantı’ açıklaması!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nerede o kaynak?
Kaynak derken biz diyoruz ki bunu nereden duydun? Nereden gördün onu? Bunu bilmek istiyoruz.
Ama sakına Instagram Twitter gibi yerlerde olmasın yemezler onu.
Bunu kanıtla işte bekliyoruz.
Ama araştır deme bana.
Link, fotoğraf vb. at.
Link fotoğraf ne varsa atıyorum, bekleyin.

Geçen hafta dayımlar koronaya yakalandı, kuzenim aşı yaptırmamıştı, dayım'da 2 doz biontech yaptırdı, ağır geçiriyorlar yine. Kısaca aşı oldum diye sevinmeyin, nenem'in dün testi pozitif çıkmış, kendisi köye gitmişti. Nenemle beraber 3 kişi daha pozitif. Neneminde aşıları tam..

Aşının maalesef hiç bir koruması yok.

Sadece İsrail'deki 2 kişide ölümle sonuçlanmış bir şey. Tamamen aşıya bağlı olduğuna dair bir şey yok. Aşağıda verilen yabancı kaynakları okuyup dönüş yapacağım. Bu arada hiçbir ilaçta ölüm riski %0 değildir. Bunu zaten konuda birçok kez belli ettik. Parol içip de ölebilirsiniz, burada da 10 milyon nüfusu olan bir ülkede sadece 2 kişi ölmüş. Günlük aşı olmadan ölen kişi sayısının %1'i sayılır bu da.

Yabancı kaynakların yaptığı açıklamalar daha elle tutulur... Onları okumaya devam ediyorum şu anda. Yazılan bir yazıyı da paylaşmış olayım.

"The known and potential benefits of COVID-19 vaccination outweigh the known and potential risks, including the possible risk of myocarditis or pericarditis. Also, most patients with myocarditis and pericarditis who received care responded well to treatment and rest and quickly felt better."

Sadece İsrail de ölen 2 kişi yüzünden burada niye çene çalayım?

Sadece İsrail de ölen 2 kişi yüzünden burada niye çene çalayım?
Attığım yazıları okuyun. Şu anda diğer kaynakları da okuyorum. Attığınız sitenin altında yer alan kaynakçada yazan yerlere bakıyorum. Attığım kalın font ile yazılmış yazıyı da okuyun.

O kadar uzun yazıdan da sadece onu anlamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…