Dünya Sağlık Örgütü’nden ‘Mu Varyantı’ açıklaması!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Varyantı bitmedi mutasyonu bitmedi şimdi de başımıza "Mu Varyantı" çıktı. DSÖ ilk olarak Kolombiya'da görülen ve "Mu varyantı"olarak bilinen varyantı izlemeye aldıklarını söylediler. Ayrıca "Mu varyantı" hakkında; "Aşılara karşı dirençli olabilir." sözlerine vurgu yaptılar. Açıkcası bağışıklık geliştikçe virüs de gelişiyor. Sinovac gibi BioNTech'de koruyuculuğunu azaltmaz umarım :(
Gene de virüse karşı korunmanın en iyi yolunun aşı olduğunu biliyoruz zaten.

Burayı cevaplayamadın?
Kronik hastalıklar ve bağışıklık sistemi diye şeyler biliyorsun değil mi? Ciğerlerinde veya kalbinde bir rahatsızlık varsa ölme oranın o kadar yüksek. Bağışıklık sistemin düşük ise ölme oranın yine yüksek. Aşıyı üretenlerde aşı sizi kesinlikle ölümden koruyacak demiyor zaten. Aşıyı üretenler bu hastalığı ağır atlamanızı ve hastaneye yatmanızı engelleyeceğiz diyorlar.
Aşı olmadım diye doğa beni öldürecek. Hımmm.... Akıl işine benziyor mu sence??
Bünyen bu virüsü tanımadığı için öldürecek evet. Aşı senin bünyene bu virüsü tanıtıyor ve bu virüsü kaptığın zaman daha dirençli oluyorsun.

Şu anda bu durumun aşı olup olmamakla alakası yok. Virüs bulaşan herkes ölmüyor. Madem doğa aşı olmayanları eleyecek (sizin deyişinize göre) o zaman aşı olmayan herkesin çoktan ölmesi gerekirdi. Üstüne üstlük aşı olup ölenler de var, nasıl seçilimmiş bu? Her yerinde çelişki var tamamen saçmalıktan ibaret.
Ben virüs bulaşan herkes ölüyor dedim mi? Hayır.
Ben aşı olmayan herkes ölecek dedim mi? Hayır.

Aşının koruma üstünlüğü bariz bir şekilde belli. Bir insan şurup içtikten bir yıl sonra ölünce suçu şuruba mı atıyorsun? Hayır. Doğal seçilimi, İslam'la kıyaslıyorsun. Bilgisi olmayan birisine ne kadar anlatırsam anlatayım bir şey değişmeyecek.

Yukarda da birçok şeyi yazdım, başka konularda da yazdım. Aşı hakkında birçok bilgiye zaten İngilizcen varsa ulaşabiliyorsun. Araştırma YouTube üzerinden yapılmaz. Makale ve belgeler üzerinden yapılır. Araştırma yapmayı bilsen zaten böyle düşünmezsin.

• Beğen
İfadeler: LTX
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı