Dünya savaşı oyun tavsiyesi

Teşekkürler, kardeşimin boyama kitapları daha eğlenceli

F0876699-AFF6-44CD-9361-8C60F5A2BC1D.jpeg

Modern oyunlar 2-3-4 , 5'in de Türkçe yaması çıkmak üzere onu bekliyorum.

Oynadım hocam, halen girip oynuyorum.

Teşekkürler, COD WW2 ile bir bağlantısı var mı?

Teşekkürler, Türkçe yaması bitmek üzere BF 5'in onu bekliyorum.

BF 1'i oynadım zaten, BF5 Türkçe yama bekliyorum.

Üstteki yazdıklarımın aynısından. :D

Aşırı ırkçı bir oyun Almanları her yerde gömmüşler, amaç oyun değil Alman gömmek sanki.

Teşekkürler, kardeşimin boyama kitapları daha eğlenceli
Hocam benzer yerlerde geçiyor mesela Normandiya'da onun dışında pek benzerlik yok ve Call of Duty 2 daha iyi.

Öyle deme. Hiç şans vermediysen bir dene derim. Beğenmediysen olabilir. Ama seveni çok olan bir oyun.

AoH 2'de 150 saatim var, artık sıkıldım bir süre sonra, çok saçma geliyor bir süre sonra, araştrımaya 1-2 tur parayı bassan zaten dünyada teknoloji devi oluyorsun beşinci turdan Amerika'ya savaş açsan daha fazla askerin var kazanıyorsun saçma ama değil mi?

BF1 ama yanınızda Arap bir arkadaşınız olmamasını tavsiye ederim. :)

BF1'de yanıma arkadaş almıyorum :D Alırsam da Çarlık savaşına giriyorum genellikle.

Sen olmak çok komik, ben gülmekten ölmek.

Kimse niye Hearts of Iron IV ( HOI4 ) önermemiş? :D

Türkçe yaması yok hiçbir şey anlamıyorum :D Adamlar 5-10 senede tüm dünyayı alıyor ben 5-10 senede ülkeyi Ermeniler ve Yunanlarla toprak paylaşıyorum :D

CoD mw 1
CoD mw 2
CoD mw 3
CoD mw
CoD bo
CoD BO2
CoD bo Cold War

Bakacağım teşekkürler.

Online fakat Tannenberg ve verdun yakın zamanda isonzo diye bir oyunları da çıkacak ama o da multiplayer. BF 1'i sevdiyseniz hoşunuza gidebilir.

Harika oyunlar, indirimde alacağım ikisini de, İsonzo daha çok dikkatimi çekti, WW1 ama Osmanlı ve bazı ülkeler yok bildiğim kadarıyla

Hocam benzer yerlerde geçiyor mesela Normandiya'da onun dışında pek benzerlik yok ve Call of Duty 2 daha iyi.

CoD 2'yi de deneyeceğim eyvallah.

AoH 2'de 150 saatim var, artık sıkıldım bir süre sonra, çok saçma geliyor bir süre sonra, araştrımaya 1-2 tur parayı bassan zaten dünyada teknoloji devi oluyorsun beşinci turdan Amerika'ya savaş açsan daha fazla askerin var kazanıyorsun saçma ama değil mi?

BF1'de yanıma arkadaş almıyorum :D Alırsam da Çarlık savaşına giriyorum genellikle.

Sen olmak çok komik, ben gülmekten ölmek.

Türkçe yaması yok hiçbir şey anlamıyorum :D Adamlar 5-10 senede tüm dünyayı alıyor ben 5-10 senede ülkeyi Ermeniler ve Yunanlarla toprak paylaşıyorum :D

Bakacağım teşekkürler.

Harika oyunlar, indirimde alacağım ikisini de, İsonzo daha çok dikkatimi çekti, WW1 ama Osmanlı ve bazı ülkeler yok bildiğim kadarıyla

CoD 2'yi de deneyeceğim eyvallah.
Bir dahakİ projeleri gelibolu olacak diye biliyorum.

Geri
Yukarı