Dünya Yıldızları Galatasaray'da!

Ther

Hectopat
Cim Bom, Dünya Yıldızları olan Dries Mertens ve Lucas Torreira ile anlaşmaya vardı.
Harika transferler cidden, geçen seneki kadro ile zar zor Barca'ya elenen Gala herhalde bu kadroyu kursaydı Frankfurt'u falan tokatlar geçerdi. Yazık oldu. Neyse, bence sezonun transferleri. Mertens her ne kadar yaşını almış olsa da sonuçta Serie A'nın, Napoli'nin ve Belçika tarihinin en iyi oyuncularından. Torreira işe nasıl alındı helal? 26 yaşında, her takımda rahat oynayacak oyuncuyu getirmek çok iyi. Galatasaray, Fenerbahçe işte böyle olmalı. Eskiye dönersek her şey çok iyi olacak. Bu da iyi adımlardan biri idi. Başarılar tüm takımlara.

Mertens muhtemelen Arap ligine veya Amerika'ya gidecek Torrerira geldi ama bu kadar potansiyelli bir oyuncu için Galatasaray nasıl en yüksek teklifi veriyor şaşırtıcı. Pek güven vermedi açıkçası. William Carvalho gelseydi çok daha iyi bir futblocuydu fakat olmadı. Fener eskiden hep adı olan oyuncuları alırdı Jesus ile adı sanı duyulmayan oyuncular almaya başladı Bruma haricinde hepsini beğendim açıkçası.

William poposunu kaldıramıyor.
30 yaşında yavaş bir topçu nasıl daha iyi olabiliyor?

Neredeyse bitmiş durumda.
Carvalho dediğin futbolcu portekiz milli takımının as ilk 11 oyuncusu ve yıllardır üst düzeyde bir futbol oynuyor. Ayrıca 30 yaşındaki bir futbolcu 26 yaşındakinden daha iyi olamaz mı bu nasıl bir mantık. Mertens'de bitmedi 4.5 milyon maaş ve 2 yıllık kontrat istemiş galatasarayın bunu verebilir fakat ekonomisi çok zora girer.

Carvalho dediğin futbolcu portekiz milli takımının as ilk 11 oyuncusu ve yıllardır üst düzeyde bir futbol oynuyor. Ayrıca 30 yaşındaki bir futbolcu 26 yaşındakinden daha iyi olamaz mı bu nasıl bir mantık. Mertens'de bitmedi 4.5 milyon maaş ve 2 yıllık kontrat istemiş galatasarayın bunu verebilir fakat ekonomisi çok zora girer.
Napoli muhabiri Jolanda De Rienzo: Bu haberi üzülerek vermek zorundayım. Mertens, Galatasaray ile anlaştı.

Carvalho ağır bir oyuncu hocam Torreira bize daha uygun ve 30 yaşında olan Carvalho 2-3 yıl sonra biter.

Bence Galatasaray Fenerbahçe'nin yıllardır yaşadığı kadro - teknik direktör dengesini tutturamadı. Okan buruk iyi bir teknik direktör fakat büyük takım yönetecek bilgiye sahip olmadığını düşünüyorum. İnşallah dediğim gibi olmaz fakat durum bu.

Bence Galatasaray Fenerbahçe'nin yıllardır yaşadığı kadro - teknik direktör dengesini tutturamadı. Okan buruk iyi bir teknik direktör fakat büyük takım yönetecek bilgiye sahip olmadığını düşünüyorum. İnşallah dediğim gibi olmaz fakat durum bu.
Bence Okan Hoca iyi, yapılan iki transfer de çok doğru ancak çok soru işaretim var benim. Mesela; Torreira çok ucuza geldi. Arkadaşın dediği gibi masada sadece GS'nin olması mantıksız. Ayrıca Mertens'in vereceği performans bence çok muallak. Ancak Torreira net olarak nokta transfer. Beşiktaşlı olarak bile GS çok rahat ilk dörte kendini atar. Hatta şampiyon olamasa bile ikinci olur diye tahmin ediyorum.

Sessiz sedasız gelen Midtsjo de çok iyiymiş hocam bilmiyorum izlediniz mi ama, çok çok iyi isim. Zaten Stsl seviyesinde olan Eredevisie'de neredeyse çoğunlukla yılın 11'inde imiş.
Bence Okan Hoca iyi, yapılan iki transfer de çok doğru ancak çok soru işaretim var benim. Mesela; Torreira çok ucuza geldi. Arkadaşın dediği gibi masada sadece GS'nin olması mantıksız. Ayrıca Mertens'in vereceği performans bence çok muallak. Ancak Torreira net olarak nokta transfer. Beşiktaşlı olarak bile GS çok rahat ilk dörte kendini atar. Hatta şampiyon olamasa bile ikinci olur diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı